Tayasui Sketches – blok rysunkowy dla każdego

Jeżeli lubicie rysować lub pisać na swoim jabłuszkowym urządzeniu, powinniście zainteresować się dzisiejszym wpisem. Aplikacja, która w nim gości zwie sięTayasui Sketches i umożliwia przelewanie swoich artystycznych wizji na wirtualny papier. Aplikacja posiada podstawowe opcje, nie jest wybitnie rozbudowana, jednak takie produkcje zwykle są najlepsze.

Twórcy aplikacji do naszej dyspozycji oddali różnego rodzaju przyrządy do pisania i malowania. Dysponujemy długopisem, ołówkiem, pędzelkiem, markerem, oraz kredką. Dodatkowo w każdej chwili możemy użyć gumki do ścierania. Zależnie od tego, co chcemy zarysować, dobieramy odpowiedni przedmiot. Najlepiej korzysta się z programu za pomocą rysika, jednak dotykowo również powinniśmy dać sobie radę. Oczywiście w Tayasui Sketches jest dostępnych kilka kolorów, w jakich możemy tworzyć dzieło.

Aplikacja dopasowana jest zaawansowanego iUrządzenia i wykorzystuje jego możliwości. Jak widzicie na obrazku wyżej, za pomocą własnych palców możemy przechodzić pomiędzy kolejnymi funkcjami produkcji. Osobiście nie używam programów do rysowania, gdyż sądzę, że najlepiej maluje się na papierze. Jeżeli jednak są tu fani rysunku, warto pobrać opisywaną aplikację – powinna być przydatna w trakcie drobnych zabaw na iPhonie, czy iPadzie. Interfejs jest prosty i czytelny. Wszystko na swoim miejscu. Aby zmienić przyrząd do pisania, wystarczy kliknąć na dolny pasek, a zobaczymy wszystkie dostępne możliwości.

Pobierz Tayasui Sketches za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button