50 Ways to Survive – uda Ci się przetrwać?

Szukacie dobrej gry zręcznościowej, w której będziecie musieli wysilić swoją głowę, ale nie na tyle, by czuć się zmęczonym? 50 Ways to Survive to świetny sposób na nudę. W grze chodzi przede wszystkim o to, by przeżyć. Śmierć stara się dopaść głównych bohaterów na ponad 50 sposobów – jedynie z Waszą pomocą mają szansę na przeżycie. Poruszanie się po wybiegu dla lwów, przebywanie w jednym oceanie z rekinami, czy poruszanie się po zatłoczonej ulicy może sprawić, że poczujecie niebezpieczeństwo na własnej skórze. Gra jest darmowa – przeczytajcie więcej poniżej.

Ostatnio zwątpiłam w to, że darmowa gra może być dobra. Jakże się pomyliłam, kiedy odnalazłam 50 Ways to Survive. Akcja gry toczy się w wielu miejscach. Nie można określić jednego rejonu, w który toczy się walka o życie. Znajdziecie się w wodzie, na pustyni, w lesie, czy na drodze pełnej samochodów. Twórcy aplikacji zadbali o to, żebyście wszędzie czuli się obco. Sterowanie postacią jest bardzo proste i nie wymaga większego opisu. Wybieramy jedną z kilku postaci i wpadamy w wir niebezpieczeństwa. Jeden nierozważny ruch powoduje, że tracimy życie.

Oczywiście po drodze będziecie mieć okazję na zbieranie wartościowych fantów, które pomogą w odkrywaniu kolejnych plansz. Im więcej ich zdobędziecie, tym wyżej uplasujecie się w tabeli gracza. Od strony graficznej – gra z pewnością będzie miała swoich zwolenników i przeciwników – mnie nie przeszkadza prosta grafika, która urzeka w opisywanej aplikacji.

Pobierz 50 Ways to Survive za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button