Stick Stunt Biker 2 – człowiek patyk na rowerze

Co powiecie na to, by zimową porą zasiąść za sterami rowerowej kierownicy i jeździć po trudnych trasach, wcielając się w postać czarnego ludzika? Jedno mogę Wam powiedzieć, a raczej zagwarantować od razu – zarówno grafika, jak i dźwięki w Stick Stunt Biker 2 urzekają. Jestem pewna, że nawet wytrawni znawcy będą zachwyceni. W produkcji znajdziecie ponad 60 leveli. W każdym z nich będziecie mieli okazję uzyskać do 3 gwiazdek. Jeżeli będziecie naprawdę dobrzy w jeździe, staniecie na podium w klasyfikacji graczy.

Jak widzicie na obrazku wyżej, główny bohater nie ma cech charakterystycznych. Jest zwykłym, patyczkowym ludzikiem, który postanowił wybrać się w dość niebezpieczną podróż. Jego ulubionym sportem jest jazda na rowerze. Ekstremalna jazda. Podczas swoich przygód, przyjdzie mu zmierzyć się z wieloma przeszkodami. Wy, jako osoby wcielające się w jego postać, będziecie odpowiedzialni za to czy przeżyje. Musicie zwracać szczególną uwagę na równowagę roweru – jeżeli zbyt mocno pochylicie rowerzystę do przodu, bądź do tyłu, możecie niespecjalnie go uśmiercić.

Jak wspomniałam, za każdy level, jaki uda Wam się przejść, otrzymujecie od 1 do 3 gwiazdek. Jeżeli po drodze zdarzy Wam się wypadek, musicie zaczynać wszystko od nowa. Przeszkodami, jakie napotkacie w grze będą między innymi łańcuchy, mięsożerne rośliny, baryłki z ropą, czy szklane odłamki. Zachowajcie czujność na każdym kroku. Relaksacyjne melodie i obrazy będą towarzyszyć Wam na każdym kroku.

Pobierz grę za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button