3D Tenis – trójwymiarowy tenis w wersji mobilnej

W ostatnim czasie aura za oknem nie sprzyja uprawnianiu jakiegokolwiek sportu. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest sposób na chociażby pogranie w tenisa ziemnego, kiedy na dworze szaleje upał bądź leje deszcz.

3D Tenis pozwala nam wcielić się w postać tenisisty. Głównym celem w grze, jak to zwykle w przypadku produkcji sportowych, jest pokonywanie rywali. Do dyspozycji graczy oddano trzy tryby rozgrywki. Mamy możliwość rozegrania szybkiego meczu, wzięcia udziału w turnieju bądź lidze tenisowej.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali trzy imprezy tenisowe. Niestety, brakuje wielkich szlemów. Dostępne są natomiast Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata oraz Turniej Towarzyski. Aby odblokować każdy z nich, należy zdobyć odpowiednią ilość punktów. Innymi słowy – trzeba zakasać rękawy i wziąć się do gry!

W 3D Tenis nie widzimy sterowanej przez nas postaci, bowiem dostajemy widok z pierwszej osoby. Rakietą sterujemy, przesuwając palcem po ekranie. Proste, a jednocześnie trudne. Z jednej strony, można bardzo szybko nauczyć się odbijać piłeczkę. Chcąc jednak zacząć ją podkręcać czy wykonywać innego rodzaju bardziej wyszukane zagrania, trzeba sporo pokombinować.

Trójwymiarowy tenis  z tego wpisu oferuje nam kilkunastu zawodników. Brak zgody na wykorzystywanie nazwisk sprawia, że zamiast Agnieszką Radwańską czy Jerzym Janowiczem gramy po prostu…Polską. Cóż, wystarczy obudzić nieco wyobraźnię, by samemu dodać sobie kilka nazwisk. Nie ukrywam jednak, że lubię, gdy w grach mam możliwość wcielenia się w postać, która istnieje w realnym świecie.

3D Tenis w Google Play za darmo!

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button