3D Drift Xtreme – na ręcznym po dachu

Co powiecie na małe driftowanie na dachach wieżowców? Nutka adrenaliny może być bardzo przydatna podczas wykonywania niebezpiecznych manewrów na skaju przepaści. 3D Drift Xtreme daje szansę na odblokowanie najlepszych aut.

W grze studia Hybrid Touch Games będziecie mieć okazję na porządną jazdę z gazem dociśniętym do dechy i ręcznym hamulcem zaciągniętym do maksimum.

W grze są dwa tryby. Możecie trenować samodzielnie, bądź rywalizować z innymi zawodnikami. Na początek proponuję przejść tutorial, aby dowiedzieć się o co właściwie chodzi. Znajdujecie się na dachu dziwnych budynków. Na wielkim placu zostały poustawiane beczki, rury i inne przedmioty, które utrudniają poruszanie się.

Musicie zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim ilość paliwa w aucie jest ograniczona – im więcej driftujecie, tym więcej paliwa spalacie. Na ekranie zobaczycie kilka przycisków. Gaz połączony jest z hamulcem – kiedy wykonujecie skręt, używając na przykład strzałki w prawo, naciśnijcie jednocześnie gaz – uzyskacie pożądany manewr, a punkty pójdą w górę.

Najlepiej by było non stop driftować. Kiedy udaje nam się wykonać ewolucję, mnożnik punktów się zwiększa. Czasem możecie zdobyć jednorazowo 20 punktów, a czasem kilka tysięcy. Wszystko zależy od Waszych umiejętności.

Kiedy weźmiecie się za rywalizację z innymi, będziecie za swoje sukcesy otrzymywać gwiazdki. Gwiazdki są walutą w grze. Możecie za nie kupić nowe samochody, bądź ulepszyć obecne. Pierwsze auto macie w gratisie. Na kolejne trzeba zapracować – potrzebujecie 15 złotych gwiazd, aby móc odblokować następną brykę. Oczywiście samochody różnią się od siebie możliwościami, więc im lepszy wybierzecie, tym lepiej będzie Wam się go prowadziło.

W grze możecie zmieniać ustawanie kamery. Mamy szansę na oglądanie naszych ewolucji z góry (z lotu ptaka), z perspektywy kierowcy, bądź zza pleców. Kiedy uderzycie w jakiś niepożądany przedmiot, samochód się zatrzymuje i należy zaczynać od nowa swoje manewry – nauczcie się korzystać z hamulca – czasem się przydaje ;) Polecam wszystkim fanom szybkich samochodów!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button