Mój Carrefour – ulubiony sklep w zasięgu ręki

Jeżeli jesteście fanami znanej sieci sklepów Carrefour, sprawdźcie co możecie zyskać, dzięki pobraniu darmowej aplikacji produkcji Carrefour Polska –  Mój Carrefour. W narzędziu znajdziecie najnowsze informacje na temat nowych sklepów, gazetki promocyjne, listy zakupów, skaner kodów. Możecie również dzielić się swoimi listami z rodziną, poprzez wysłanie ich smsem, bądź mailem.

Na początek wybierzcie swój ulubiony sklep w okolicy, bądź wybierzcie opcję geolokalizacji. Otrzymacie dane odnośnie godzin otwarcia sklepu, kontaktu telefonicznego, oraz sklepowych usług (czy jest parking, bankomat, karta klienta itp.).

Zamiast zabierać papierowe wersje gazetek i marnować ginące lasy, możecie przeglądać je na ekranach swoich urządzeń. Niektóre gazetki będziecie mogli przejrzeć nawet dwa dni przed ich wydaniem, dzięki czemu będziecie na bieżąco z promocjami i najlepszymi ofertami.

Na stronie znajdziecie informacje o obecnych cenach, hitach na wiosnę, datach trwania promocji, oraz planowanych obniżkach. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Jej interfejs nie jest męczący. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę, aby przejść do wybranej kategorii.

Poruszamy się po stronie za pomocą strzałek. W każdej chwili można zmienić swój sklep. W ten sposób dowiemy się o promocjach, które być może nie są dostępne w naszej okolicy. Każdą znalezioną informację można udostępnić znajomym.

Jeżeli wybieracie się na zakupy, stwórzcie listę z produktami, które powinniście kupić. Mąż ma zdolności do zapominania tego, co ma kupić w sklepie? Nie będzie już miał tego problemu! Wyślijcie mu listę mailem! Jeśli lubicie konkursy i loterie, z pewnością Waszym ulubionym działem będzie zakładka z pucharem w ikonce. Możecie w niej sprawdzić aktualnie trwające zabawy, bądź te, które już się skończyły.

Za pomocą skanera kodów możecie w każdej chwili sprawdzić cenę wybranego produktu, bez konieczności pójścia do sklepu. Wystarczy zeskanować kod z butelki, aby dowiedzieć się jaka cena obowiązuje w wybranym sklepie.

W usługach finansowych znajdziecie oferty kart kredytowych, kredytu ratalnego, pożyczki gotówkowej, oraz innych, które dostępne są za pośrednictwem sieci Carrefour. Polecam wszystkim, którzy często odwiedzają opisywany supermarket.

icon
Mój CarrefourCarrefour PolskaFood & DrinkBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button