101-in-1 Games – każdy znajdzie coś dla siebie!

Gra została stworzona przez Nordcurrent i znajduje się aktualnie w pierwszej dziesiątce najchętniej pobieranych aplikacji w Niemczech, Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii i w wielu krajach, więc jak widać jest naprawdę popularna.

Jest obsługiwana w różnych językach: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, holenderski, japoński, szwedzki, portugalski, koreański, norweski i chiński.

Znajdziesz tu ponad 100 gier o różnej tematyce. Gry logiczne, puzzle, sudoku, zręcznościowe, wyścigi, sport, rysowanie, gotowanie, strzelanki, gry wodne i wiele, wiele innych! Jednym wspólnym celem jest zdobywanie punktów. To wszystko w jednej aplikacji, której elementami składowymi są pozostałe. Najtrudniejszym i właściwie jedynym zadaniem jest zdobycie odpowiedniej ilości punktów do odblokowania kolejnych planszy z grami.

W aplikacji nie musimy prawie w ogóle wysilać naszych umysłów, jednak na pewno znajdą się gry które sprawią wam kłopot. Są to gry zręcznościowe, które tak bardzo lubimy. Ciekawym pomysłem jest to, że nie mamy dostępu do wszystkich gier naraz. Odblokowujemy kolejne wraz z postępami.

Jedynym denerwującym elementem tej gry jest muzyka – strasznie monotonna. W tle słychać są odgłosy, np.: pękanie bąbelków czy też strzelanie samolotów. Melodia pozostaje niezmienna. Nie ma jej zaprojektowanej do każdej planszy z osobna. Byłoby to wyzwanie przy takiej ilości, jednak myślę, że dobór melodii mógłby zostać poprawiony.

Grafika jest wykonana dobrze, jednak w czasach gdy coraz popularniejsze stają się gry wykonane w technologii 3D zwykła grafika już nie wystarcza. Twórca wpadł na pomysł aby stworzyć ją  również w wersji HD, która wygląda tylko trochę lepiej. Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button