Pozostałe

Trenuj swój mózg

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy dla systemu iOS, pomagające poprawić możliwości naszego mózgu. Oprócz tego opowiedziała o 500 Firepaper – aplikacji, która automatycznie zmienia tła naszego pulpitu oraz Solar : Weather designerskiej pogodynce.

500 Firepaper to ciekawa propozycja dla wielbicieli przeglądania zdjęć oraz tych, którym często nudzą się tapety na pulpicie. Zadaniem tej aplikacji jest bowiem automatyczne zmienianie tła w naszym urządzeniu. Co ważne, program jest całkowicie darmowy i nie wyświetla żadnych reklam.

screen1

Aplikacja Solar : Weather wyróżnia się intuicyjnym minimalistycznym interfejsem i designerskim wyglądem. Do tego jest bezpłatna i pozbawiona reklam. Jedyny jej minus, to brak widżetów, ale te są już w przygotowaniu.

Każdego dnia nasze mózgi przetwarzają ogromną ilość informacji. Szczególnie istotne dla naszego rozwoju jest codzienne stymulowanie mózgu przez angażowanie go w nowe ciekawe zadania. W programowym pojedynku spotkały się właśnie aplikacje do trenowania mózgu: Lumosity Mobile i Fit Brains Rainer.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close