DarmoweGry na iOSiOS

Super Stickman Golf 2 – druga odsłona Stickmana golfisty

Ludzie dzielą się na dwie kategorie: tacy, którzy uważają, że golf jest najnudniejszym sportem na świecie, i na takich, którzy twierdzą, że to fantastyczna dyscyplina sportu, która jest obecnie najbardziej prestiżowa. Zarówno jednym, jak i drugim proponuję zajrzenie do produkcji o nazwie Super Stickman Golf 2. Jeżeli kochacie golfa, będziecie mieć szansę na mobilną zabawę, kiedy nie będzie pogody na grę na świeżym powietrzu. Osoby, które nie przepadają za wbijaniem piłki do dziurki, powinny przynajmniej raz zagrać w Stickmana golfistę, aby stwierdzić, że golf to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Twórcy aplikacji zapewnili swoim graczom niekończącą się rozgrywkę, składającą się z ponad 250 leveli. Każda plansza jest inna zarówno pod względem graficznym, jak i poziomem trudności. Zadanie gracza jest proste – wycelowanie za pomocą strzałek kąta, pod jakim piłka zostanie uderzona, a następnie wyczucie momentu, w którym powinna być wybita. Do tego właśnie wyczucia służy pasek z prawej strony ekranu z napisem ,,go” – dzięki niemu będziemy mogli określić w przybliżeniu siłę, z jaką uderzamy w piłkę.

Osoby lubiące rywalizację, mogą skusić się na miltiplayera za pomocą gry online. Dodatkowo, autorzy produkcji umożliwili pojedynek pomiędzy graczami. Walczcie o tytuł mistrza! Mogę Was zapewnić, że nie znudzicie się w tej grze – możecie poświęcić jej wiele godzin i ciągle czuć niedosyt!

Pobierz Super Stickman Golf 2 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Close