Home » Android » SpongeBob Moves In – gąbka buduje swoje miasteczko

SpongeBob Moves In – gąbka buduje swoje miasteczko

Pana Gąbki chyba nie muszę nikomu przedstawiać. SpongeBob we własnym miasteczku to już zupełnie inna sprawa. Jeżeli macie ochotę towarzyszyć żółtemu bohaterowi w tworzeniu najlepszej na świecie – gąbczastej – mieściny, koniecznie zapoznajcie się z opisywaną produkcją.

Osoby korzystające z jabłuszkowych sprzętów mogą pobrać SpongeBob Moves In za friko. Androidowcy niestety skazani są na wydanie aż 17 złotych na strategię. Czy warto? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie poniżej.

W grze zbieramy pieniążki i gwiazdki. Są one przydatne do osiągania kolejnych poziomów doświadczenia i zakupów nowych budowli. Na początek wystarczy słodki domek, by ruszyć z parą.

Zabawa polega na tym, co zwykle – na tworzeniu jak najlepszej miejscówki do życia. Chodzi o to, by miasteczko było samowystarczalne, co oznacza między innymi produkowanie żywności (kapusty, pomidorów i innych).

Generalnie rzecz biorąc, w świecie SpongeBoba dominuje jedzenie. Naszym głównym celem okazuje się robienie wszelkiego rodzaju pożywienia. Zaczynamy od prostych hamburgerów, by z czasem przechodzić do bardziej zaawansowanych potraw.

Do naszej mieściny wpadają goście wiecznie nienażarci. By ich nasycić, musimy orientować się w dymkach. Dzięki nim sprawdzimy na co mają ochotę i z prędkością światła stworzymy jedzenie doskonałe. Oczywiście ekskluzywna waluta w tym momencie bardzo się przyda – w końcu nikt nie lubi czekać zbyt długo na cokolwiek.

Flaszki z różowym płynem są wartościowe, bo przyspieszają nie tylko pracę, ale również wzrost warzyw i owoców. Butelki można zdobyć, bądź kupić – kwestia dopłacania do zabawy jest już pozostawiona decyzji gracza 😉 Tak czy owak – polecam, bo zabawa jest przednia 🙂

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
SpongeBob Moves InViacom International Inc.Games13,99 złDownload

Pana Gąbki chyba nie muszę nikomu przedstawiać. SpongeBob we własnym miasteczku to już zupełnie inna sprawa. Jeżeli macie ochotę towarzyszyć żółtemu bohaterowi w tworzeniu najlepszej na świecie – gąbczastej – mieściny, koniecznie zapoznajcie się z opisywaną produkcją. Osoby korzystające z jabłuszkowych sprzętów mogą pobrać SpongeBob Moves In za friko. Androidowcy niestety skazani są na wydanie aż …

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Polecamy!

Podsumowanie: Fajna gra strategiczna z gąbką w roli głównej. Produkcja żywności okazuje się trudną sztuką :)

Ocena Użytkowników: Oceń jak pierwszy!
92

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*