DarmoweGry na iOSiOSPłatne

Silly Owls – doprowadź sówkę do domu

Gierki zręcznościowe to chyba najbardziej popularna kategoria. Nic dziwnego – coraz częściej pojawiają się w niej produkcje, od których ciężko się jest oderwać. Najlepszym tego przykładem jest Silly Owls. Gierka od Chang Kian Boon robi obecnie furorę w internecie. Jesteście ciekawi na czym polega?

Głównymi bohaterkami aplikacji są sówki. Te małe stworzenia potrzebują naszej pomocy, aby dostać się do domku. Chyba przesadziły trochę z jedzeniem i nie są w stanie latać. Jedynym sposobem ich transportu jest toczenie się! Czerwone jabłuszka są najlepszymi pomocnikami sówek. Umożliwiają ochronę przed wypadnięciem z drewnianej trasy.

W każdym etapie do zebrania są trzy gwiazdki. Uwierz mi, bądź nie, ale już na początku miałam problemy z przejściem do kolejnego levelu. Trzeba dobrze opracować moment, w którym dotknięte jabłko ma zostać upuszczone. Musi to być moment, w którym nasza podopieczna będzie się z nim stykała. Jeżeli prawidłowo przeprowadzicie operację, nie spadnie w przepaść.

W każdym poziomie możecie zebrać maksymalnie trzy gwiazdy. Oczywiście komplet nie jest prosty do złapania. Na szczęście wystarczy jedna gwiazdka, aby awansować do następnego levelu. W każdej chwili możecie powrócić do poprzednich zadań.

Im dalej zajdziecie, tym trudniejsze wyzwania będą przed Wami. Trasy staną się bardziej zagmatwane, gwiazdy trudniej dostępne, a jabłka ustawione w takich miejscach, w których wystarczy jeden nieprawidłowy ruch, aby spowodować klęskę.

Pod względem graficznym produkcja prezentuje się bardzo ładnie. Dźwięki wydawane przez ptaki są słodkie i przyjemne. Autorzy przygotowali dla swoich graczy kilka trybów gry, dzięki czemu każdy może dobrać coś specjalnie dla siebie. Silly Owls jest aktualnie przecenione. Postarajcie się pobrać grę jak najszybciej, aby załapać się jeszcze na promocję.

Jeżeli będziecie mieć problem z jakimkolwiek levelem, poszukajcie odpowiedzi w sieci. Wszędzie aż roi się od sposobów na przejście poszczególnych etapów. Dołączcie do zabawy i pomóżcie sowie dostać się do domku 🙂

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy

Dołączcie do świetnej zabawy, w której będziecie musieli zadbać o bezpieczny powrót sowy do domu. Sieć ogarnęła już fala Silly Owls - chyba nie chcecie być w tyle?

Tagi

Podobne

Close