Gry na iOSiOSPłatne

Sharing – piękne i kolorowe gry dla przedszkolaków

Szukacie ciekawych aplikacji, które zachęcą Wasze pociechy do nauki poprzez zabawę? Jeżeli tak, mam dla Was świetną produkcję, która ma w sobie kilka gier edukacyjnych dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Sharing umożliwia przedszkolakom wielogodzinną zabawę w 6 mini-grach. Możecie być spokojni o to, że aplikacja nie zaszkodzi Waszemu maluchowi – nie ma w niej nic, czego dzieci nie powinny zobaczyć. Kolorowo, bajkowo i zabawnie. Sprawdźcie sami 🙂

Aplikacja została zaprojektowana tylko i wyłącznie z myślą o dzieciach. Znajdziemy w niej 6 gier, które razem stanowią wspaniałą całość, a oddzielnie umożliwiają zabawę bez chwili nudy w różnorodne tematycznie gierki. Pierwszą zabawą są Goodies – dziel się zabawkami z innymi dziećmi – niech każde bawi się tym, na co ma ochotę. Kolejne to Win Win, Pie In The Sky, Gimmie Gimmie, Toy Joi, oraz Scribble & Dribble. W każdej z gier dziecko ma szansę na rozwijanie swojej wyobraźni i kształtowanie tolerancji wobec innych dzieci. Wasza pociecha z pewnością będzie zachwycona możliwością dekorowania po swojemu tortu, dopasowywania pasujących do siebie obrazków, zbieraniem naklejek, oraz wieloma innymi.

Jak już wspomniałam, aplikacja jest wyjątkowo kolorowa i świetnie wykonana. Każdy malec, który zasiądzie przy Sharing będzie pochłonięty grą. Szczerze polecam. Warto wydać dwa dolary na tak pozytywną apkę dla swojego dziecka.

Pobierz Sharing za $1,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close