Christmas Photo Booth – chcesz się wcielić w rolę Mikołaja?

Jeżeli kiedyś zastanawialiście się jak byście wyglądali w roli Świętego Mikołaja, świetnie trafiliście. Narzędzie o nazwie Christmas Photo Booth umożliwi Wam zrobienie zdjęcia sobie, bądź znajomym i przeistoczenie Was w Mikołaja. Co prawda widziałam lepsze aplikacje tego typu, jednak z tą również powinniście się dobrze bawić. Cykajcie fotki, zmieniajcie nakrycia głowy i dzielcie się swoimi zdjęciami ze znajomymi za pomocą znanych portali społecznościowych. Wszystko oczywiście za darmochę!

Aplikacja wymaga dostępu do rolki z aparatu, bądź korzysta z aktualnie cykniętej fotki. Kiedy już zdecydujemy się na jakieś zdjęcie (musi obejmować głównie twarz), wystarczy kliknąć przycisk ,,use photo”, aby móc bawić się w przebieranki. W darmowej wersji produkcji mało jest ciekawych, świątecznych przebrań. Jeżeli wystarczą Wam bodajże 2 czapki, kilka par okularów i jakieś dziwne rogi – będziecie zachwyceni. Jeżeli jednak chcielibyście mieć na głowie czapkę Mikołaja, jaką posiada Pani na obrazku wyżej, będziecie musieli wykupić pełną wersję produktu.

Gotowym zdjęciem możecie podzielić się ze znajomymi za pomocą Facebooka, Tweetera, bądź aplikacji o nazwie Instragram. Nie stanowi również problemu wysłanie zdjęcia mailem. Wydaje mi się, że w darmowej wersji produkcji powinno być dużo więcej ozdób za free – okazuje się jednak, że za większość musimy płacić. Szkoda, bo zapowiadało się ciekawie.

Pobierz Christmas Photo Booth za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button