LEGO Star Wars: The Complete Saga – dawno temu w odległej Galaktyce…

Kilka dni temu pojawiła się w AppStore gra LEGO Star Wars: The Complete Saga, w którą do niedawna grać mogli jedynie użytkownicy konsol i komputerów osobistych. Jeżeli należycie do fanów gwiezdnej sagi George’a Lucasa, z pewnością obok tego tytułu nie przejdziecie obojętnie. Szczególnie, że można go pobrać na urządzenie za darmo.

W LEGO Star Wars: The Complete Saga przychodzi nam wcielić się w bohaterów Gwiezdnych Wojen, którzy za wszelką cenę chcą powstrzymać Imperium przed opanowaniem wszystkich planet we Wszechświecie. Akcja gry rozgrywa się w sześciu epizodach Star Wars. W sumie do przejścia mamy 36 plansz, z których wszystkie reprezentują dany fragment z określonego filmu o przygodach rycerzy Jedi.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali dla nas aż 120 postaci do odblokowania. Oznacza to, że nie jesteśmy zmuszani do tego, by grać ciągle tym samym bohaterem. Co więcej, nawet nie możemy tak zrobić, gdyż każda postać posiada charakterystyczne dla siebie moce potrzebne w konkretnych miejscach w wirtualnym, kosmicznym świecie.

Oprawa audiowizualna gry LEGO Star Wars: The Complete Saga stoi na wysokim poziomie. Jeżeli mieliście do czynienia z tą produkcją na innych platformach, raczej nie powinniście dostrzec jakiejkolwiek różnicy w wyglądzie. Według mnie, dobrze to świadczy o samej grze.

Niestety, mimo że LEGO Star Wars: The Complete Saga można pobrać za darmo, jedynie pierwszy epizod dostępny jest całkowicie za friko. Za kolejne trzeba już zapłacić. Uważam, że to i tak lepszy pomysł, niż wprowadzenie mikrotransakcji, które w rozrachunkach kosztują graczy więcej, niż jednorazowy wydatek.

LEGO Star Wars: The Complete Saga do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button