AndroidDarmoweGry na Androida

Neon Ski – narciarz w świecącym kombinezonie

Wprawdzie w większej części naszego kraju śniegu na razie nie widać, ale warto zacząć pomału przypominać sobie, jak jeździ się na nartach. Jeżeli póki co nie możecie zrobić tego w prawdziwym świecie – spróbujcie swoich sił w grze o nazwie Neon Ski.

W produkcji Neon Ski sterujemy głównym bohaterem, który jest narciarzem ubranym w nowoczesny, świecący strój i wyposażonym z daleka widocznymi nartami. Wspomniana postać porusza się po równie neonowych trasach. Jaki cel musimy osiągnąć? Po prostu musimy dojechać do końca danej planszy. Oczywiście, w zależności od trybu gry, bo niekiedy musimy jedynie poruszać się przed siebie tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie.

Jak to zwykle bywa w tego typu grach, w Neon Ski przychodzi nam zbierać monety, dzięki którym będziemy mogli uzbroić naszego ludzika w dodatkowe ulepszenia. Niestety, dostępnych power-upów nie mamy ogromnej ilości. Uważam jednak, że dla niewiele wymagających osób nie będzie to stanowiło wielkiego problemu.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Aby zwiększyć prędkość, wystarczy dotknąć wyświetlacza. Każdy z Was na pewno da sobie z tym radę, tak więc nie ma sensu o tym wiele pisać.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, Neon Ski to całkiem udany produkt mobilny. Gwiezdno-narciarska przypadła mi do gustu i nie ukrywam, że jestem zdania, iż Wam także bardzo się spodoba.

Neon Ski do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Close