Real Truck Parking 3D – Panie, gdzie tym TIRem?!

Tak wielu kierowców psioczy na TIRowców- a to, że jadą wolno, zajmują za dużo miejsca, potrzebują odbić przed zakrętem, czy też wolno parkują. Wielu z nich nie miało okazji zasiąść za kółkiem pogromcy szos i pewnie nie będzie miało. Dlatego możemy się spróbować na własnym telefonie.

Real Truck Parking 3D jest grą, która wyszła ze studia CrazyGame, która specjalizuje się w grach o pewnym dziadku. Ale o nim później. Jako zaprawiony w bojach TIRowiec (ekhm, nigdy nie siedziałem za dużym kółkiem, godziny spędzone przy symulatorach)  z rozkoszą siadłem do nowego wyzwania i z ciekawością zacząłem od pierwszego poziomu. Całość rozgrywki mamy bardzo podobną do tego, co widzieliśmy w innych tytułach o parkowaniu. Po lewej stronie kierownica, po prawej pedały gazu i hamulca oraz prowizoryczna skrzynia biegów. Na dzień dobry wybieramy sobie czysto kosmetyczny kolor ciężarówki, a potem korzystając z dwóch ujęć kamery próbujemy wykonać dany manewr w określonym czasie. Wiadomo, im szybciej, tym więcej gwiazdek zgarniemy. A poziom wzrasta wraz z postępem, od prostego slalomu przechodzimy do manewrów z przyczepą. Szkoda tylko, że choćby najmniejszy kontakt naszego potwora ze słupkiem, czy barierką kończy się porażką i przechodzeniem poziomu od nowa. Po jakimś czasie odblokowuje się nam tryb ekspert, w którym tylko najwytrwalsi dadzą sobie radę.

Technicznie może nie wygląda to za różowo, ale jest dobrze. Grafika jest trochę surowa i trochę gryzie w menu, ale nie spotkałem się z jakimiś strasznymi przycinkami na moim Galaxy Ace I. Sterowanie może czasem się pogubić, ale w granicach rozsądku wszystko jest ok. Dźwięki są słabe, słyszymy tylko zapętlony turkot silnika i odgłos uderzenia, twórcy nie poratowali nas żadną kojącą nerwy muzyczką.

Ciągle jednak 6/10, bo bawiłem się przy tej gierce wyśmienicie. I wy też będziecie.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button