DarmoweGry na iOSiOS

The Mysterious Cities of Gold – zagadki Chin

Jeżeli lubicie gierki przygodowe, w których waszym zadaniem jest odkrywanie nowych zakątków, spełnianie określonych zadań i rozwiązywanie zagadek, The Mysterious Cities of Gold będzie świetnym pomysłem na zabicie nudy. W grze wcielacie się w rolę Estabana, który wraz ze swoimi przyjaciółmi odkrywa zakamarki Chin. Przemieszczacie się po lasach, puszczach i opuszczonych wioskach. Nie wiecie co kryje się za rogiem….

Pamiętacie bajkę o takiej samej nazwie jak opisywana aplikacja? To nie zbieżność nazw. Produkcja, która gości w tym wpisie jest wiernym odwzorowaniem znanej i uwielbianej przez wielu kreskówki. W grze poznajemy tajemnicze lasy Azji, w których nasi bohaterzy czują się najlepiej. Poruszamy się Estabanem poprzez klikanie w odpowiednie miejsca na planszy. Jeżeli widzimy zamkniętą bramę, oznacza to, że prawdopodobnie gdzieś w okolicy jest guzik, który pomoże nam  jej uruchomieniu. W The Mysterious Cities of Gold będziecie musieli powiększać miasta i zwiedzać wszystkie tajemnicze zakamarki.

Każdy z przyjaciół charakteryzuje się innymi atrybutami. Miejsca, które odwiedzamy również pasują do umiejętności tylko jednego bohatera. Należy dobrze się zastanowić, zanim zdecydujemy się na daną postać. Szata graficzna w grze jest na bardzo przyjemnym poziomie. Gra się przyjemnie i ciekawie. Efekty dźwiękowe nie są upierdliwe i ulepszają grę, zamiast ją psuć od strony technicznej. Polecam.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Close