DarmoweGry na iOSiOS

Meeblings – gąbki w akcji

Szukacie fajnej gierki na nudne wieczory? Zainteresujcie się Meeblings. Aplikacja od Ninja Kiwi to fajny zabijacz czasu, który w końcu jest inny od wszystkich. Co prawda ciężko jest mi zdefiniować gatunek głównym bohaterów (żeli, gąbki, kulki), jednak zapewniam Was, że zaprzyjaźnicie się z nimi na długo.

Pierwszych kilkadziesiąt plansz w grze jest dostępna za darmo. By dobrać się do kolejnych, należy albo wykupić cały pakiet, albo zapłacić fioletowymi Gemlingsami. Te zbieramy podczas zabawy, bądź kupujemy w AppStore.

W grze spotkamy się z różnymi kolorami postaci. Każdy bohater ma swoje indywidualnie przydzielone umiejętności. W każdym poziomie naszym celem jest sprowadzenie do wyjścia jakiejś określonej liczby istot. Przy pomocy specjalnych, kolorowych gąbek możemy spowodować wiatr kierujący resztę w daną stronę, włączyć, bądź wyłączyć prąd, spowodować efekt przyciągania, bądź odpychania, itp.

Jedno jest pewne – w produkcji Ninja Kiwi należy myśleć. Za prawidłowo wykonane zadania otrzymujemy wynagrodzenie w postaci fioletowych gąbek. Do naszej dyspozycji oddano wiele achievementsów, dzięki którym zabawa staje się przyjemniejsza i bardziej urozmaicona.

Jeżeli chodzi o oprawę graficzną, to przeważają neonowe kolory. Postaci są dość małe a plansze całkiem spore – może to być problematyczne, kiedy trzeba będzie dotknąć maleńkiego bohatera, a dookoła niego będzie się kłębić cała masa innych postaci. Wydaje mi się, że to akurat nie stanowi większego problemu. Jest fajnie!

icon
MeeblingsKaiparasoft LtdGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Pomysł
Grywalność
Sterowanie

Fajnie

Fajna gra logiczna, w której staramy się skierować gąbki do otworów wylotowych. Do pomocy mamy kilkunastu pomocników, których umiejętności musimy zapamiętać.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close