AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

LIT – czy boisz się ciemności?

Dziś Halloween, więc nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy się odrobinę bali 🙂 Twórcy LIT, czyli studio WayForward Technologies pomyśleli o osobach, które chętnie pobawią się w ciemności, niekoniecznie wychodząc z domu na halloweenowe imprezy 🙂 Jesteście gotowi na logiczną zabawę nocą? 🙂

dw

W grze do przejścia mamy na obecną chwilę tylko 16 poziomów. Nie ma się jednak czym martwić – autorzy z pewnością systematycznie będą dodawać nowe plansze.

Na czym polega nasza misja w LIT? Na takim poruszaniu się w ciemnych pomieszczeniach, by dojść do drzwi wyjściowych. Podczas pokonywania drogi przychodzi nam zapalać lampki (zbierając najpierw żarówki), strzelać do zasłoniętych okien z procy (zgarniając wcześniej kule), uruchamiając telewizor i zabijając stworki przy pomocy ognia pozyskanego z zapałek.

afe

Podczas zabawy można zginąć, jeżeli wykona się niepotrzebny ruch. Sposób sterowanie nie do końca mnie przekonuje. Jest co prawda wygodny, ale sami zauważycie, że bardzo łatwo można się pomylić i zamiast użyć danego obiektu, poruszyć bohaterem i wpaść w przepaść.

Nie mamy kilku żyć do wykorzystania w jednym poziomie, więc wszystko co robimy, musi być perfekcyjne. Podsumowując – gra fantastyczna, pomysłowa i ciekawa. Polecam wszystkim fanom logicznych produkcji 🙂

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Polecamy!

Gra, która zarówno w dzień, jak i w nocy będzie z naszym mózgiem robić co trzeba 😉

Tagi

Podobne

Close