Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #7

Witajcie w siódmym odcinku cyklu Androidowe Okazje, gdzie piszemy dla Was o przecenach gier i aplikacji, jakie można znaleźć obecnie w sklepie Google Play. Zaczynamy ostatni miesiąc w roku, tak więc pewnie niektórzy z Was zaczynają szukać produkcji mobilnych na cały grudzień. Mamy nadzieję, że nasze wirtualne propozycje przypadną Wam do gustu i będą towarzyszyć przez całe trzydzieści jeden dni ostatniego, dwunastego, miesiąca.

Chainsaw Warrior

Mobilna wersja gry planszowej wydanej w latach 80. ubiegłego wieku. Akcja produkcji toczy się w Nowym Jorku w roku 2032. W tajemniczy sposób zostaje otwarty portal do innego wymiaru, z którego do amerykańskiej metropolii przybywa coraz więcej złych istot w postaci zombie. Nasze zadanie – jak się pewnie domyślacie – polega na niszczeniu wszystkich wrogo nastawionych do nas istot, jakie staną nam na drodze. W porównaniu z innymi tego typu grami, tutaj bardzo duże znaczenie odgrywa czynnik losowy.

Zabawa w Chainsaw Warrior sprowadza się do ulepszania ekwipunku głównego bohatera i odkrywania kart akcji, które zmuszają nas do różnego rodzaju działań. Oczywiście, w grze nie brakuje także stałego elementu planszówek, czyli kości z sześcioma ściankami.

Jeżeli lubicie gry stworzone na podstawie starych produkcji, powinniście być zadowoleni z zakupu opisywanej gry. Szczególnie, że jest ona obecnie przeceniona z $4,99. Pobierz Chainsaw Warrior za $3,25 w Google Play

Prime Dice D&D Pro

Jeżeli zdarza Wam się często gubić kości do różnego rodzaju gier, z pewnością docenicie funkcje tej aplikacji. Pozwala ona bowiem na tworzenie wielu rodzajów elementów, bez których nie może obyć się żadna planszówka. W Google Play dostępna jest bezpłatna wersja tego programu, ale kryje się ona w porównaniu z tym, co oferuje wersja Pro.

Prime Dice D&D posiada ogromną ilość kości wbudowanych. Można tutaj wybrać zarówno te charakterystyczne dla RPG-ów, jak i tradycyjnych produkcji takich jak, na przykład, Monopoly. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by stworzyć własną kość i „przystroić” ją w kilka kolorów, jakie można wybrać w programie.

Co jeszcze oferuje płatna wersja programu? Przede wszystkim pozwala na odtwarzanie historii rzutów, a także pozwala zapauzować dowolną rozgrywkę. Nie wyświetlają się w niej także natarczywe reklamy. Autorzy Prime Dice zapewniają, że stworzone przez nich wirtualne kości nie różnią się – nawet względem fizyki – od swoich tradycyjnych sióstr. Wydaje mi się, że w ich słowach jest naprawdę sporo racji.

Opisywana produkcja kosztuje na co dzień $3,95. W chwili obecnej można kupić ją za nieco ponad dolara mniej. Prime Dice D&D Pro do pobrania za $2,50 w Google Play.

Color Splash Effect Pro

Ciekawa aplikacja dająca niezwykle ciekawe efekty fotograficzne. Przede wszystkim powinna przypaść do gustu osobom, które aparatem w telefonie robią naprawdę sporą ilość zdjęć, a do tego nie mają czasu, albo możliwości, by pobawić się w „przeróbkę” swoich fotografii na komputerze, używając do tego nieco bardziej profesjonalnych narzędzi.

Color Splash Effect pozwala nam zmienić barwy zdjęcia w taki sposób, by w oryginalnych kolorach były tylko i wyłącznie wybrane przez nas elementy. Przykład? Możemy w taki sposób przerobić fotkę, by jedynie owoce na drzewach były kolorowe, a reszta była czarno-biała. Efekt wygląda całkiem nieźle.

Jeśli chodzi o samą obsługę programu, nikomu z Was nie powinna ona sprawić większych problemów. Tego typu narzędzia mają jednak to do siebie, że trzeba być do nich niezwykle cierpliwym. Jeżeli więc nie lubicie sami „kombinować” ze zdjęciami – Color Splash Effect może nie być dla Was.

Program Lyrebird Studio kosztuje zazwyczaj prawie dwa dolary. Obecnie można pobrać go za połowę ceny. Czy warto? Jeżeli lubicie fotografię, zdecydowanie tak! Color Splash Effect Pro do pobrania za $0,99 w Google Play

Pyramid Rising Full

Tym razem coś dla osób, które lubią gry strategiczne, a jednocześnie nie przepadają za futurystycznym klimatem produkcji mobilnych. Pyramid Rising to apka, w której wcielamy się w postać doradcy faraona w starożytnym Egipcie, a naszym zadaniem jest odbudowanie zniszczonego miasta. Sprawa prosta nie jest, bowiem los potrafi płatać różne figle. Jeśli jednak macie w sobie gen stratega, na pewno dacie sobie radę.  Oczywiście, wszystko z pomocą sprytu i racjonalnego myślenia.

Autorzy Pyramid Rising przygotowali dla nas blisko 40 poziomów. Każdy z nich jest na swój sposób unikalny, tak więc na nudę narzekać raczej nie powinniście. Dodatkowo, autorzy opisywanej gry przygotowali 15 leveli bonusowych, dzięki którym zabawa nie kończy się wraz z ukończeniem podstawowych zadań. Produkcja studia BlooBuzz potrafi zająć naprawdę sporo wolnego czasu. Co najważniejsze, trzyma poziom od samego początku do końca.

Jeśli chodzi o wygląd gry, prezentuje się ona całkiem przyzwoicie. Z dźwiękami też najgorzej nie jest. Myślę, że jeśli wydacie pieniądze na Pyramid Rising – nie będziecie żałować swojego zakupu. Szczególnie, że obecnie grę można kupić za niecałego dolara, czyli połowę mniej, niż zwykle. Pyramid Rising Full  do pobrania za $0,99 w Google Play

RE-VOLT Classic(Premium)Racing

Promocja tygodnia, która powinna zainteresować przede wszystkim miłośników szybkich samochodów, a co za tym idzie – gier wyścigowych. RE-VOLT pozwala nam wcielić się w postać kierowcy wyścigówki i brać udział w przeróżnych rozgrywkach, gdzie zwycięzcą zostanie ten, kto pierwszy przekroczy linię mety. Gra oferuje kilka trybów gry. Możemy wziąć udział w mistrzostwach, spróbować sił w jednym wyścigu albo skupić się na biciu rekordów czasowych.

Poza naprawdę sporą ilością opcji rozgrywki, RE-VOLT oferuje również ponad 40 samochodów, którymi możemy kierować na blisko 15 trasach. Każdy z torów jest unikalny. Aby stać się mistrzem trzeba się więc naprawdę nieźle namęczyć. Ale warto, bo w grze dostępny jest ranking globalny, a przecież nic tak nie motywuje do działania jak myśl o byciu najlepszym na świecie.

Opisywana produkcja na co dzień kosztuje prawie pięć dolarów . Obecnie kupić ją można już za $1,89. Osobiście uważam, że warto skorzystać z tej promocji. Póki, oczywiście, jeszcze jest dostępna! RE-VOLT Classic(Premium)Racing do pobrania za $1,89 w Google Play.

Na dziś to wszystko. Tak jak zwykle – mamy nadzieję, że wybraliście coś z naszych propozycji i macie już co robić na swoich smartfonach bądź tabletach. Obiecujemy, że jeśli w tym tygodniu nic Wam się nie spodobało, za tydzień otrzymacie nową dawkę wyprzedawanych produkcji :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button