Fearless Wheels – wyścigi motocrossowe w wersji mobilnej

Macie ochotę poczuć sportowe emocje towarzyszące zawodnikom na torach wyścigowych? Żaden problem. Z pomocą powinna przyjść Wam gra o nazwie Fearless Wheels, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

W Fearless Wheels stajemy przed szansą spróbowania swoich sił w wyścigach motocrossowych. Nasze zadanie jest proste – zasiąść za sterami wspomnianego wcześniej pojazdu i pokonać wszystkich przeciwników, którzy chcą tego samego, co my, czyli najwyższego stopnia podium. Zostanie mistrzem nie jest proste, dlatego że wirtualne tory to niezwykła plątanina krętych dróg, gdzie nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy, a trzeba być niezwykle skupionym i – rzecz jasna – odpowiednio przygotowanym.

Producenci opisywanej gry przygotowali dla nas aż 50 tras do przejścia. Każda z nich umiejscowiona jest w innym miejscu, a także charakteryzuje się innymi przeszkodami. Ale spokojnie, „przeszkadzajki” oznaczone są odpowiednimi znakami. Wystarczy więc uważnie patrzeć i umiejętnie korzystać z pojawiających się informacji.

Fearless Wheels oferuje nam 13 typów zawodników. Poza tymi tradycyjnymi wyposażonymi w kaski i odpowiedni strój mamy tutaj także kilku nieco bardziej oryginalnych bohaterów. Jeżeli więc będziecie chcieli wykonywać wykibasy i tricki kimś innym, dostaniecie taką możliwość!

Oprawa audiowizualna produkcji bardzo przypadła mi do gustu. Komiskowe postaci wyglądają bardzo ciekawie, a dźwięki towarzyszące rozgrywce pasują idealnie do charakteru apki.

Fearless Wheels do pobrania za €0,89 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button