AppSale – promocje w AppStore #175

Za oknami robi się gorąco. W domach pozostają ci, którzy nie lubi a upałów, złapali jakieś choróbsko, bądź po prostu się nudzą. Nienależnie od tego, czy kochacie upały, czy wolicie pozostać w cieniu, wszyscy macie smartfony, więc do woli możecie korzystać z promocji jakie dla Was przygotowaliśmy w dniu dzisiejszym.

Oto propozycje, których krótkie recenzje znajdziecie poniżej: Perfect Cut (przecena z $0,99 na zero), Lume (przecena z $1,99 na zero), oraz He Likes The Darkness (przecena z $1,99 na zero).

Perfect Cut

Perfect Cut to zabawna gra zręcznościowa, w której mamy okazję przetestować swoją dokładność. Naszym zadaniem staje się bowiem przecinanie ryb w określony procentowo sposób.

Jeżeli na wyświetlaczu widzimy 40%, oznacza to, że taką część zwierzęcia mamy wykroić :) Nie możemy wiecznie próbować – jesteśmy ograniczeni czasowo. Do naszej dyspozycji oddano trening, lecz jego ukończenie jest bardzo szybkie a poprawa naszych zdolności wcale nie jest spektakularna.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Lume

W Lume wcielamy się w rolę małej dziewczynki uwielbiającej rozwiązywać łamigłówki. Akcja gry toczy się w domu ukochanego dziadka. Na każdym kroku zasypywani jesteśmy zagadkami, których rozwiązanie pozwala na przejście do dalszej części zabawy.

Gra jest bardzo ładna i ciekawie wykonana. Polecam ją zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Co prawda jest w języku angielskim, ale poziom powinien być wystarczający dla pilnego ucznia :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

He Likes The Darkness

Czy jest tu ktoś, kto nie miał nigdy styczności z He Likes The Darkness? Jeżeli tak, nie przyznawajcie się nikomu i szybko nadrabiajcie zaległości. Wcielanie się w rolę zabawnego stworka z wyłupiastymi oczami jest czystą przyjemnością :)

Zbieranie gwiazdek, pieniążków i unikanie niebezpieczeństw jest standardem. Do pokonania mamy 8 światów, a w każdym świecie 10 leveli do pokonania. Czy jest łatwo? Zdecydowanie nie :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button