DarmoweGry na iOSiOS

Jaws™ Revenge – pożryj turystów

Jaws™ Revenge to gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać rekina ludojada. Ten wielki potwór pożera wszystko, co stanie mu na drodze (włączając w to motorówki, skały i małe rybki). Nasze zadanie ogranicza się do wykonywania kolejnych misji, jakie twórcy aplikacji – studio Fuse Powered – przygotowali dla swoich graczy.

Jak widzicie wyżej, nikt nie może czuć się bezpieczny, kiedy w okolicy grasuje rekin – nawet wielkie statki turystyczne. Największą gratką dla naszego bohatera są pływający w wodzie ludzie. Taka porcja emocji wystarcza mu na pierwszych kilka misji. Po przejściu tych początkowych, okaże się, że nie tylko podwodny świat jest interesujący dla żądnego krwi rekina.

Zależnie od poziomu, będziemy mieć do wykonania dwa, bądź trzy zadania. Mogą one polegać na pożarciu 10 turystów, wślizgnięciu się na pokład dryfującej łodzi, skonsumowanie nurków, czy zniszczenie motolotni. Jak pewnie już zdążyliście zauważyć, rekin posiada zdolności, które umożliwiają mu wydostanie swojego ciężkiego cielska z wody na kilka sekund.

Sterowanie ogranicza się do przytrzymywania palca na ekranie w momencie, gdy chcemy aby nasz ,,milusiński” się zanurzył i nabrał prędkości. Kiedy mamy ochotę na wyskok ponad tafę wody, wystarczy puścić palec, a rekin wyskoczy i pożre po drodze kilka biednych ciał.

Nie możecie dopuścić do tego, aby olbrzym był głodny. Na dolnym pasku znajdziecie ikonkę, która wskazuje na poziom głodu. Rekin może zaspokoić swoje pragnienie, poprzez zjadanie małych rybek, czy równych sobie przeciwników. Oczywiście najsmaczniejsi są ludzie, ale kiedy nie ma ich na horyzoncie, można posilić się narybkiem.

W sklepie dla gracza można zakupić jednorazowe, bądź stałe ulepszenia dla rekina. Pierwsze możemy wykorzystać w każdej chwili podczas ataku, drugie są inwestycją na poczet całej gry. Przykładem stałego ulepszenia jest na przykład zwiększenie siły ugryzienia. Żeby rozwalić motorówkę, trzeba zwykle kilku dziabnięć. Jeżeli jednak ulepszycie siłę ogryzienia do maksimum, będzie w stanie za jednym razem roztrzaskać maszynę i zjeść pasażerów.

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Fajne!

Nakarmcie głodnego rekina okolicznymi turystami. Nie pozwólcie, żeby ten kilkutonowy maluch cierpiał głód! 🙂

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close