DarmoweGry na iOSiOS

Hay Day – życie na wirtualnej farmie

Wśród tzw. mieszczuchów panuje ostatnio moda na spędzanie wolnego czasu na wsi, hodowanie własnych warzywek czy kwiatów oraz kupowanie tylko i wyłącznie tego, co ekologiczne i tworzone w naturalny sposób. Nikogo nie powinien więc chyba dziwić fakt, iż w AppStore dosyć sporą popularność zyskała jakiś czas temu ciekawa, farmerska produkcja Hay Day.

Zadaniem gracza w Hay Day jest zarządzanie własną, wirtualną farmą. Jak to zwykle bywa w tego typu grach, chodzi tu głównie o sadzenie roślin, hodowanie i karmienie zwierząt, a także – rzecz jasna – produkowanie własnych, ekologicznych produktów. Oczywiście, opisywana gra nie jest przeznaczona dla wszystkich, tak więc pewnie nawet na papierze nie każdemu z Was przypadnie ona do gustu.

Jeżeli graliście już kiedyś w jakąś farmerską produkcję, to w tej od Supercell nic nowego raczej nie znajdziecie. Jest tutaj opcja pozwalająca nam na zbieranie plonów, budowanie budynków przeznaczonych do produkcji, a także możliwość handlowania w wirtualnym świecie. Odnośnie tej ostatniej opcji, warto dodać, że umożliwia ona handel pomiędzy graczami posiadającymi Hay Day, co jest ogromną zaletą gry niezwykle urozmaicającą rozgrywkę.

Stworzenie dobrze prosperującego gospodarstwa zarówno w grze, jak i w „realu” nie należy do najłatwiejszych zadań. Oczywiście, w tym drugim jest zdecydowanie łatwiej, gdyż można skorzystać w nim z mikropłatności i szybko stać się nieźle zarabiającym farmerem. Na szczęście wydawanie prawdziwej gotówki nie jest w Hay Day konieczne, by dobrze się bawić. Spokojnie można więc opisywaną grę polecić każdemu, nawet temu, kto nie darzy sympatią dodatkowych opłat w grze.

Na koniec słówko warto napisać o oprawie graficznej. Farmerski produkt mobilny studia Supercell prezentuje się bardzo dobrze. Każdy element gry został solidnie dopracowany. Jest to widoczne niemal na każdym kroku i powinno zainteresować osoby, które lubią gry strategiczne z ładną stroną audiowizualną.

Hay Day znajdziecie w AppStore. Aplikacji używać można nieodpłatnie zarówno na iPhone’ach, jak i iPadach.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy

Bardzo dobra produkcja, w której mamy okazję sprawdzić się w roli... farmera. Absolutny "must have" dla fanów gatunku!

Tagi

Podobne

  • Kuba

    Podacie link przez ktory mozna podrac gre na PC

  • Manchester

    Zapraszam do nowej grupy która nazywa się POLSKA FARMA jej herb to zielony mezczyzna na czerwonym tle. Zapraszam osoby aktywne do wspólnej gry. Moja farma nazywa się MANCHESTER. Każdy może dołączyć:)

  • spoko gierka ale wolę bardziej typu strategie bijatyki ,tworzy się armie itp,pełna kultura:)

Close