Into The Dead – wreszcie zombie!

unnamedNasz ulubiony gatunek gier na Appsblog? Oczywiście Zombie! Into the Dead to kolejna z nich, na którą na pewno czekaliście długi czas. Wszystko oczywiście po to, żeby znowu zabawić się z nieumarłymi. Tym razem mamy do czynienia z naprawdę dobrą produkcją! I akurat nie jest to ironia.

Into The Dead to gra, w której biegniemy. Biegniemy przed siebie, między zmierzającymi w przeciwną stronę zombiakami. Naszym celem jest unikać ich i dobiec jak najdalej, pokonując kolejne lokacje. W trakcie biegu będziemy musieli unikać nie tylko zombie, lecz również słupy, które pojawiają się na naszej drodze.

Podczas biegu będziemy natrafiać na świecące skrzynki. Gdy przez nie przebiegniemy, zabieramy broń, którą wykorzystać możemy w awaryjnych sytuacjach, gdy nie będziemy potrafili ominąć przeciwników, których będzie na przykład zbyt wiele w danym momencie. Im dalej, tym ich więcej, więc broń będzie przydatna.

Bronie możemy kupować. Na początku znajdziemy tylko pistolety, lecz odblokowywać możemy kolejne takie jak shotguny czy piły motorowe. Możemy wymieniać także zamienione monety na ulepszenia takie jak np. 2x więcej amunicji. Pomagają one, lecz należy zastanowić się czy na pewno się przydadzą.

Możemy wybrać dwa sposoby sterowania. Albo za pomocą akcelerometru, albo za pomocą klikania w odpowiednie miejsca na ekranie.

Gra wygląda bardzo dobrze. Silnik graficzny doskonale spełnia swoją rolę, tworząc dość mroczny i straszny klimat, co w połączeniu z dźwiękami daje bardzo dobrą całość. Tutaj na pewno duży plus. Nam grało się bardzo przyjemnie.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button