My Car Salon 2 – kieszonkowy warsztat samochodowy

Wszystkich miłośników motoryzacji zapraszam do zapoznania się z My Car Salon 2 – aplikacją, w której gracz samodzielnie tworzy swój warsztat i obsługuje przeróżnych klientów (a raczej ich auta). Gra może wydawać się dziecinna na pierwszy rzut oka, ale uwierzcie mi, że możliwości  jakie daje opisywana produkcja są bardzo duże. Nic, tylko grać!

W momencie, w którym rozpoczynacie swoją przygodę z własnym biznesem, do pomocy macie jedynie przyjaciela. We dwóch staracie się podołać pracy w warsztacie. Początkowo całkiem nieźle może Wam wychodzić współpraca, bo warsztat nie jest jeszcze tak popularny, by zjeżdżały się do niego setki aut. Z czasem może się to jednak zmienić.

Wasze miejsce pracy składa się z czterech stanowisk, na których naprawiacie auta, oraz jednej kasy, w której przyjmujecie należności za usługi. 5 miejsc pracy na 2 pracowników – na dłuższą metę może to być uciążliwe…

Przyjeżdżające auta musicie kierować do odpowiednich stanowisk – nad każdym pojazdem jest wyświetlona chmurka z informacją o tym, jakiej usługi klient oczekuje. Przeciągacie autko zgodnie z żądaniem. Kiedy zostanie naprawione, sprawdzacie, czy nie potrzebuje kolejnego odpicowania – będziecie to poznawać po kolejnej chmurze, która pojawi się nad autem.

Kiedy popularność salonu wzrośnie na tyle, że klienci będą zbyt długo oczekiwać na obsługę, będziecie musieli pomyśleć o ulepszeniu stanowisk pracy i zatrudnieniu dodatkowego personelu do pomocy.

Wszystko w dzisiejszych czasach kosztuje – utrzymanie pracowników, ulepszanie warsztatu i spełnianie potrzeb klientów. Na szczęście Wy również na tym zarabiacie :) Podnoście rangę salonu i zgarniajcie krocie.

Pobierz grę za darmo w Google Play.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button