DarmoweGry na iOSiOS

I Hate Zombies – porozjeżdżaj bryką zombie

Samochodówka z zombiakami? Czemu nie!? Co powiecie na to, aby wcielić się w I Hate Zombies w kierowcę autka terenowego, który jeździ po trupach – dosłownie. Zombiaki zawładnęły torem – nie pozostaje Wam nic innego, jak zabijać i tak już martwych ludzi.

Nie myślcie sobie, że opisywana aplikacja jest banalna – nic bardziej mylnego. Zasiadacie za kółkiem wybranego pojazdu (wiele rodzajów jest dostępnych w grze, jednak początkowo stać Was jedynie na jeden). Poza sportowymi brykami, znajdziecie dziwaczne maszyny i znane wszystkim koparki – od Was zależy na jakie auto się zdecydujecie.

Kiedy wyjedziecie już na tor, okaże się, że z prawej i lewej strony są przyciski umożliwiające przechylanie auta. Kiedy przesuniecie palcem w górę, pojazd podskoczy.

Po drodze macie za zadanie przede wszystkim zabijać jak największą ilość zombiaków. Niektóre z nich mogą być wyjątkowo niebezpieczne – będą w stanie podrzucić Wasz samochód do góry – będziecie musieli wtedy zapanować nad autem, bo w przeciwnym razie Wasza misja się skończy.

W sklepie dla gracza walutami są złote monety, oraz gotówka w papierku – ta druga jest wyjątkowo trudna do zebrania. Złote monety zbieramy podczas jazdy po torze – jest ich na tyle dużo, aby w szybkim czasie kupić odpowiednie ulepszenia do auta, bądź wymienić cały sprzęt.

Banknoty to swego rodzaju bonusy, które również możecie zdobyć na trasie. Poza pieniędzmi, otrzymacie szansę na ulepszenia, które pozwolą na turbodoładowanie Waszego sprzętu. Może się zdarzyć, że znajdziecie po drodze magnes – jest on bardzo wartościowym suvenirem z tego względu, że powoduje przyciąganie wszystkich monet, jakie są w okolicy. Polecam!

Pobierz za darmo AppStore.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy!

Samochodówka, w której będziecie musieli zrobić wszystko, aby rozpłaszczyć jak największą ilość zombiaków. Zemsta jest słodka!

Tagi

Podobne

Close