Snack Rush – Scooby Doo, jesteś tu?

Fani Scooby Doo powinni być zachwyceni produkcją, jaka zagościła w dzisiejszym wpisie. Głównymi bohaterami opisywanej aplikacji są postaci ze znanej i kochanej przez wielu bajki Scooby Doo. Snack Rush – Scooby to prosta platformówka, która została stworzona z totalnym minimalizmem. Jak wypadła w naszych ocenach?

Zacznijmy od tego, że w grze nie ma żadnych mikropłatności. To jest wielki plus w każdej produkcji. Mamy szansę na wybranie bohatera, którym będziemy się poruszać. Odblokowany na początku jest tylko strachliwy pies Scooby, jednak szybko będziemy mieć szansę na wcielenie się również w inne postaci, pod warunkiem, że zbierzemy określoną ilość Scoobie – chrupków.

Sterowanie, jak i grafika są bardzo proste. Klawisze widoczne na ekranie wystarczają do pełnego cieszenia się grą. Z lewej strony mamy strzałki, dzięki którym Scooby (w dość powolnym tempie) się porusza. Kulka z prawej umożliwia skok.

Podczas przemierzania drogi w tajemniczym miejscu, będziemy mieć okazję na spotkanie wielu nieprzyjaznych postaci. Przede wszystkim będą nas nawiedzać duchy, oraz inne potwory, przed którymi Scooby zwykle uciekał. Na szczęście zawsze w okolicy sć ukochane przez psa chrupki, dzięki którym jego odwaga delikatnie wzrasta.

W grze do odblokowania jest kilka plansz – aby tego dokonać, najpierw należy przejść pierwszą. Za znalezione chrupki możemy kupować postaci, którymi będziemy się poruszać. Ich cena zaczyna się już od 700 sztuk. Jeżeli chcecie zebrać na swojego ulubieńca, będziecie musieli być może przeznaczyć nawet 2000 chrupasków.

Ale czego nie robi się dla ukochanych bohaterów, prawda? :) Aplikacja przyjemna, zabawna i ciekawa. Nieco powolna. Może to delikatnie przeszkadzać podczas gry. Kwestia przyzwyczajenia.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button