AndroidDarmoweGry na Androida

Get Gilbert – mobilna historia zagubionej rybki

W grach mobilnych mieliśmy już do czynienia z wieloma zagubieniami. Także i takimi, w których główny udział brali nie ludzie, a ryby. Mogę jednak Was zapewnić, że produkcja Get Gilbert jest nieco inna od pozostałych.

Get Gilbert wcielamy się w postać złotej ryby, która – nie wiedzieć czemu i jak – znalazła się w świecie ludzi, z dala od swoich najbliższych mieszkających w oceanie. Naszym zadaniem jest pomóc wspomnianemu stworzonku znaleźć drogę do domu, a jednocześnie pomóc innym znajdującym się w podobnej sytuacji. Cel prosty do zrealizowania nie jest, bowiem do przejścia jest ogromna ilość leveli. Ale co to dla Was, prawda? 😉

Rozgrywka w opisywanej produkcji ma miejsce w różnych miejscach „ludziowego” świata. Bardzo często można spotkać tu kolorowe kredki, zeszyty i tym podobne. Co ciekawe, w grze występuje bardzo mało wody. Jak widać, rybka Gilbert i jej przyjaciele wcale jej do szczęścia nie potrzebują.

Autorzy Get Gilbert oddali nam do dyspozycji całe mnóstwo dodatków do gry. Wchodząc do apki sumiennie, każdego dnia można liczyć na różnego rodzaju bonusy. W sumie do zdobycia jest ponad 150 wirtualnych gadżetów. Jeśli bawi Was coś tego typu, na pewno nie będziecie narzekać na nudę.

Sterowanie w Get Gilbert jest proste – opiera się na rysowaniu palcem gestów. Grafika też jest niczego sobie. Niestety, sama rozgrywka nie jest tak wciągająca, jak sobie to wyobrażałem. Wniosek? Gra z tego wpisu to bardziej apka na kilka minut, niż kilka godzin.

Get Gilbert do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

Tagi

Podobne

Close