DarmoweGry na iOSiOS

Free Mine Runner – marność nad marnościami

Jeżeli macie urządzenia pełne świetnych aplikacji i gier, to co Wam szkodzi pobrać dla kontrastu dramatycznie słabą produkcję o nazwie Free Mine Runner? Opisywana gra to platformówka, w której poruszamy się po kopalni, zbieramy złoto i rzucamy czymś w rodzaju noży w przeszkadzajki, jakie spotykamy po drodze. Sterowanie kuleje, grafika kuleje, co po tworzyć coś takiego?

Na pierwszy rzut oka, gierka wygląda na ciekawą platformówkę, w której chodzimy i zbieramy złoto. Niestety – tylko na pierwszy rzut. Kiedy przejdziemy przez etap wybrania postaci, wśród których stać nas na tylko jedną, trafiamy do kopalni złota. Pełna wozów i kryształów platforma wydaje się być idealnym miejsce do poszukiwań skarbów. Już po kilku sekundach gry, trafia nas szlag. Sterowanie – z jednej strony ekranu skok, z drugiej wyrzut noża – niby standardowo, a jednak nie do końca. Kiedy staramy się skakać po drewnianych elementach, okazuje się, że bez przerwy spadamy w przepaść i nasza zabawa zaczyna się od początku.

Platformówki lubię i gram dość często, jednak podstawą w tego typu grach jest możliwość swobodnego przemieszczania się po planszy – w przypadku Free Mine Runner niestety maksymalna ilość skoków, jakie udało mi się wykonać bez porażki wyniosła 4… Nie wiem czy na tym polegać powinien runner… Jeżeli zbierzemy już jakimś cudem trochę złota, możemy zmienić postać, bądź sprawić, że kopalnia ze złotej przemieni się w … na przykład czerwoną. Tyle w temacie. Szkoda czasu.

Pobierz Free Mine Runner za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 2/10.

Tagi

Podobne

Close