DarmoweGry na iOSiOS

Circle – utrzymaj obręcz z dala od wstęgi

Circle to gra zręcznościowa autorstwa studia Ketchapp. Jeżeli graliście we Flappy Birda, będziecie wiedzieć na czym polega system skakania w tego typu produkcjach. Należy cyklicznie uderzać w ekran, by unikać zderzenia z przeszkadzajkami. W przypadku opisywanej gierki, przeszkodą będzie linia, a raczej jej wyboiste elementy.

Naszym celem jest utrzymanie obręczy w takiej pozycji, by poruszając się naprzód, w żadnym miejscu nie dotknęła czarnej wstęgi. Zadanie jest dość trudne i wymaga ćwiczeń. Mnie udało się zdobyć maksymalnie 15 punktów i z każdym kolejnym podejściem było już gorzej. Po pewnym czasie rzucałam już mięsem, więc oficjalnie zakończyłam testy.

Nie powiem by gra była słaba – wręcz odwrotnie. Uważam, że rozwija wyobraźnię i zręczność. Polecam ją przede wszystkim tym, którzy dobrze radzą sobie w tytułach stawiających na szybką reakcję.

Oprawa audiowizualna jest całkiem sympatyczna. Co prawda w grze nie dzieje się wiele, lecz za każdym razem mamy do pokonania nową, inną niż poprzednia, trasę.

Grywalność jak grywalność – chyba najlepiej apka sprawdzi się na kibelkowych posiedzeniach. Spędzenie w niej 10 minut to maksimum. Osiągniętymi wynikami można dzielić się ze znajomymi, a swą pozycję sprawdzać w globalnej tabeli graczy (swoją drogą niektórzy to chyba grają na kodach osiągając 3-cyfrowe wyniki ;).

icon
CircleKetchappGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Wykonanie
Grywalność kibelkowa
Sterowanie

Ok!

Ciekawa gra zręcznościowa, która idealnie sprawdzi się na kibelku. Fajnie, lecz nie na długo.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close