DarmoweGry na iOSiOS

C.H.A.O.S – powietrzna wojna

C.H.A.O.S to gra akcji, w której gracz wciela się w postać pilota helikoptera. Aby sprawdzić się podczas wojny, należy najpierw perfekcyjnie opanować maszynę. W tym celu udajecie się na misję wprowadzającą, w której nauczycie się sterowania maszyną, a także odnajdowania celów, jakie macie atakować. Należy wspomnieć na wstępie, że sterowanie nie jest proste – należy przysiąść i poświęcić około 20 minut na samo opanowanie helikoptera. Uważam jednak, że warto. Sprawdźcie sami 🙂

Jak to zwykle bywa – twórcy aplikacji oddają do naszej dyspozycji taką ilość pieniędzy, jaka wystarcza na najtańszą maszynę. Od czegoś trzeba zacząć. Z czasem, kiedy będziecie osiągać sukcesy, będzie Was stać na zakup nowych i pięknych helikopterów wyposażonych w porządną broń. Kiedy opanujecie już sterowanie, będziecie mogli przejść do trybu wojny, w której nie będziecie bawić się w swobodne latanie w symulatorze, a zostaniecie zaprzęgnięcie do podniebnej armii. Strzałki wyświetlane podczas gry ułatwiają poruszanie się po wielkiej planszy.

Latacie nad różnymi miejscami. Spotkacie się z miastami, wsiami, pustyniami, kanionami i innymi kawałkami ziemi, na których toczy się wojna. Dysponujecie bronią w swojej maszynie – nie zapominajcie jej używać. Jeżeli zostaniecie zestrzeleni, Wasza zabawa się kończy. Mogę Was zapewnić, że zarówno grafika, jak efekty dźwiękowe są na dobrym poziomie. Sterowanie jest trudne, ale kiedy je opanujecie, będziecie zadowoleni z tego, jak dokładnie możecie panować nad helikopterem.

Pobierz C.H.A.O.S za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Tagi

Podobne

Close