Answer Color 2 – kolorowe rewelacje

Wydaje Wam się, że opanowaliście kolory do perfekcji? Gra o nazwie Answer Color 2 udowodni Wam, że wcale tak nie jest. Ta niesamowita gra logiczna pozwoli Wam na porządne wysilenie mózgownicy i totalny reset. Na ekranie pojawiają się kwadraty w różnych kolorach. Na dolnym pasku macie trzy rodzaje barw. Musicie klikać w przyciski, odpowiadające kolorystycznie opadającym klockom. Uwierzcie mi – zadanie nie jest proste. Pierwszą planszę przejdziecie bez problemu, gdyż będzie operować niebieskim, czerwonym i żółtym. Co się stanie, kiedy wejdziecie w Blue Area? Otrzymacie trzy odcienie niebieskiego… A wszystko to na czas.

Na pasku z boku widzicie ilość klocków, jaka pozostała do końca levelu. W górnym prawym rogu widoczny jest czas, jaki pozostał Wam do wykorzystania. Jeżeli prawidłowo klikacie w kolory i nie mylicie się, powinniście się wyrobić (o ile dość szybko będziecie reagować na zmiany). Jeśli natomiast popełnicie błąd i zamiast niebieskiego klikniecie zielony, zostanie Wam odjęta odpowiednia ilość sekund. Czy na obrazku powyżej wszystko wydaje Wam się klarowne? Przyjrzyjcie się dokładnie. Kolor czarny został wstawiony w pomarańczowe pole, zielony w czarne, a żółty w zielone – czy podołacie zadaniu, jakim jest przechytrzenie własnego umysłu?

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, gra nie jest prosta. Jestem jednak pewna, że wkręcicie się w nią od samego początku. Wiem coś o tym :) Nie zastanawiajcie się, tylko pobierajcie. Pozornie prosta aplikacja, a potrafi nieźle ,,zryć” głowę.

Pobierz Answer Color 2 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button