DarmoweGry na iOSiOS

Boonieverse – kudłate i waleczne stworki

Opieka nas małym stworkiem nie jest prosta. Co będzie, jeżeli takich podopiecznych będziecie mieć wielu? Zajmujcie się kudłatymi stworkami, twórzcie drużyny i walczcie z przeciwnikami, aby dostać się do swojej kryjówki.

To wszystko i wiele więcej znajdziecie w grze Boonieverse, autorstwa MovieStarPlanet. Jeżeli więc macie chęć na zabawę polegająca na opiekowaniu się małymi potworkami i walce z innymi, możecie pokusić się o pobranie opisywanej produkcji.

W Boonieverse tworzymy własną rodzinę, pełną kolorowych i oryginalnych stworków. Każdego z nich możemy wyposażać w dowolne ubranka, oraz gadżety. Nic nie stoi na przeszkodzie, by myć swoich podopiecznych, czy karmić.

Jeżeli opieka jest dla Was niewystarczająca, zawsze warto podjąć wyzwanie, polegające na walce z przeciwnikiem. Nie jest to krwawa walka. Polega na gilaniu wroga piórkiem, rzucaniu w niego kwiatkiem, bądź dyskiem. Często zdarza się tak, że przegrany pragnie dołączyć do naszej rodziny.

Aby kudłaty potworek mógł dołączyć do nas, należy go wykupić. Zwykle kosztuje to około 100 złotych i równie kudłatych monet. Takie pieniążki zarabiamy podczas walki, oraz wtedy, gdy nasz malec czuje się wyjątkowo dobrze pod naszą opieką. Obsypuje nas złotem, abyśmy mogli dalej się nim opiekować.

Każdy podopieczny przechodzi pewne etapy w swoim życiu. Jeżeli jest szczęśliwy, szybko osiąga dojrzałość. Zawsze możemy mu w tym pomóc, na przykład poprzez kupienie złotego jabłka 😉 Przyjemna i ciekawa gra dla młodzieży.

icon
BooniePlanetMovieStarPlanet Aps.GamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Fajne!

Zaopiekuj się wirtualnym potworkiem i spraw, by był najszczęśliwszy na świecie. Walcz razem z nim i zwiększaj swoją rodzinę.

Tagi

Podobne

1 thought on “Boonieverse – kudłate i waleczne stworki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close