Shape Shift – logiczna układanka

Fani gier logicznych powinni skusić się na Shape Shift – grę, w której najważniejsze jest skupienie i logiczne myślenie. Wyobraźcie sobie ekran pełen figur, w których to figurach mieszczą się kolejne figury… Brzmi zagmatwanie? Tak też wygląda. Aplikacja dla wprawionych graczy ;)

Waszym zadaniem w opisywanej grze, jest dopasowanie minimum 3 klocków w takim samym kształcie. Najważniejsze jest to, aby kolory, oraz figury w środku były identyczne. Jeżeli chociaż jeden nie pasuje, musimy głowić się, co jeszcze jest nie tak.

Możemy przeciągać jedynie takie figury, które w środku są identyczne. W tym przypadku nie interesują nas kolory. Ważne, aby przestawione klocki spowodowały zbicie reszty. Jeżeli się okaże, że uzbieracie większą liczbę kostek w tym samym kolorze, uzyskacie dużo wyższy wynik punktowy.

Widoczne na obrazku ,,zakratkowane” pole z numerem 9 oznacza, że należy obok tej figury ustawić klocki w takim samym kolorze, aby zniszczyć układankę. Jeżeli nam się to nie uda, tracimy szansę na awans do kolejnego levelu. Wraz z uzyskiwaniem odpowiednich progów punktowych, będziemy mieć okazję na poznawanie następnych etapów.

Shape Shift to trudna i skomplikowana gra. Nie jest to typowe ,,match 3″. Tu dzieje się dużo więcej i w każdym etapie musimy wysilać swoje umysły bardzo mocno. Tak, czy inaczej, gra jest darmowa i warta przetestowania. Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button