DarmoweGry na iOSiOS

Baby Rescue – wciągaj poszkodowanych na pokład helikoptera

Jak prawdopodobnie zdążyliście już zauważyć, nie jestem zbyt rygorystyczną redaktorką. Staram się zwykle widzieć dobre rzeczy nawet w nie do końca doskonałych produkcjach. Zdarzają się jednak takie gnioty, których po prostu nie jestem w stanie pochwalić. Do nich zalicza się Baby Rescue od Babyberry. 

Główne zadanie gracza w apce z tego wpisu polega na lataniu helikopterem nad różnego rodzaju niebezpiecznymi miejscami i zbieranie zagubionych dzieci. Jak to ma się w praktyce? Poczytajcie niżej.

Poziom gry jest wprost proporcjonalny do jej grafiki. Jak widać na screenie – nie jest dobrze. Sterowanie maszyną odbywa się przy pomocy dwóch strzałek, oraz akcelerometru. Ikonka z lewej strony służy do spuszczenia ratownika do poszkodowanego. Kiedy uda się uratować jakąś osobę, dookoła niej pojawiają się lizaki (!?).

Zależnie od poziomu (tych do przejścia jest aż … 10), musimy uratować jedno bądź kilkoro dzieci. Zawsze procedura jest ta sama – startujemy z wyznaczonego miejsca, lecimy do ofiar zważając na wykorzystanie paliwa i ewentualne problemy po drodze (typu skały), by w końcu po sygnale wylądować na platformie z której startowaliśmy.

Kiedy pokonamy dwa poziomy, odechciewa nam się trzymać smartfona w dłoni. Gra może powodować bóle głowy, nudności i wymioty. Dosłownie. Nic ciekawego – szkoda pamięci telefonu. Nie polecam, jednak podaję link, dzięki któremu bardzo uparci użytkownicy będą mogli zadać sobie trochę cierpienia.

Item not available.

Review Overview

Wygląd
Sterowanie
Możliwości

Marność

Marność nad marnościami. 10 leveli prawdziwej tragedii.

Tagi

Podobne

Close