You Can Dance TVN – zostań jurorem tanecznego show

Oglądacie popularne, TVN-owskie show o tańcu? Zapewne słyszeliście o tym, że na urządzenia mobilne dostępna jest aplikacja o tym samym tytule, co program telewizyjny. W tym wpisie zajmiemy się właśnie You Can Dance :)

Narzędzie wygląda tak, jak większość tych wypuszczonych przez TVN – zawiera dużo zdjęć, klasyczny podział na ikonki, możliwość oglądania w pionie, bądź poziomie. Z lewej strony znajduje się poręczne menu umożliwiające szybkie przeskakiwanie między różnymi opcjami.

Współtwórcą tytułu jest Sizeer i jemu poświęcona jest jedna z zakładek. Znajdziemy w niej oczywiście sponsorowane reklamy obuwia sportowego i ubrań. Nic ciekawego.

Jedną z ciekawszych funkcji apki jest ,,czat”. Można na nim poczytać komentarze ludzi i posmucić się z nimi, że dziś dopiero czwartek, albo pierwszy wtorek tygodnia :) Śmieszna opcja, umożliwiająca szybką komunikację.

Aplikacja pełna jest filmów video, których nie znajdziemy w TV. Oglądamy wywiady z gwiazdami, relacje z castingów, rozmowy z poprzednimi uczestnikami, czy niepublikowane nagrania. To gratka dla fanów YCD.

Wyposażenie apki w Social Hub umożliwia użytkownikom śledzenie oficjalnych ,,fanpejdży” i zapoznawanie się z sylwetkami uczestników i ich często bardzo wzruszającymi historiami.

Galeria zdjęć jest równie obszerna, co strefa video. Jeżeli więc kochacie You Can Dance i jurorów, koniecznie pobierzcie darmowy program i cieszcie się jego możliwościami. Delektujcie się stylami tanecznymi i wybierajcie ulubionych tancerzy! :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button