Zombies Ate My Friends – zombie żywią się… mikropłatnościami

Gdybyśmy mieli policzyć, ile stworzono do tej pory gier z zombiakami w roli głównej, na pewno zajęłoby nam to dobrych kilkanaście godzin. Większość z tych produkcji to jednak mało znaczące gry, bowiem są zazwyczaj jedynie marną kopią jakiejś naprawdę fajnej apki. Na szczęście, zdarzają się jeszcze twory programistów nieco bardziej oryginalne i potrafiące nieźle namieszać. Jedną z takich produkcji jest bez dwóch zdań Zombies Ate My Friends.

Jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, w Zombies Ate My Friends przed graczem stoi tylko i wyłącznie jedno zadanie – przetrwać najazd zombie na naszą planetę. Oczywiście, to co w teorii wydaje się czymś mało skomplikowanym, w rzeczywistości potrafi napsuć krwi. I to bardzo.

Rozgrywka w opisywanej produkcji wygląda podobnie jak w dawnych, konsolowych bijatykach. Chodzimy przed siebie głównym bohaterem i pokonujemy napotkanego przez niego stwory. Na samym początku robimy to w tradycyjny sposób, to jest za pomocą pięści. Z biegiem czasu możemy kupować sobie coraz to nowsze przedmioty. To jednak dopiero wtedy, gdy zbierzemy odpowiedni poziom doświadczenia i wymaganą ilość gotówki.

Zombies Ate My Friends to kolejna gra, która byłaby naprawdę godna polecenia, gdyby nie mikropłatności. Posiadanie naprawdę dobrych przedmiotów w tej produkcji bez wydawania prawdziwych pieniędzy graniczy z cudem. Radzę przed pobraniem gry zastanowić się, czy jesteście w stanie wydać na nią kilka złociszy. Bo jeśli nie, raczej nie powinniście zaprzątać nią sobie głody.

Zombies Ate My Friends do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button