AndroidGry na AndroidaPłatne

Zombie Tycoon 2 – nieumarłe zombiaki z doktorem na czele

Tematyka zombie jest obecnie chyba najpopularniejsza wśród gier na urządzenia mobilne. W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam recenzję produkcji o nazwie Zombie Tycoon 2, w której wcielamy się w postać doktora Brainhov’a, który za pośrednictwem nieumarłych zombie próbuje opanować cały świat.

W związku z tym, że gra jest dość droga, postaram się przybliżyć Wam podstawowe jej zasady i fabułę. W możemy wybrać kampanię dla pojedynczego gracza, bądź stworzyć multiplayera. Jest również możliwość gry online. Zajmijmy się przede wszystkim grą w pojedynkę.

Fabuła gry opiera się na pewnym tworze doktora Brainhov’a, który odkrył miksturę umożliwiająca ,,ożywienie” martwych. Wszyscy umarli mogą cieszyć się życiem w postaci zombiaków. Część ludzi już dawno zdecydowała się na ten krok, nie wszyscy jednak są tego pewni. Waszym zadaniem jest podbój świata i sprawienie, że wszyscy umarli nagle ożyją.

W jaki sposób możemy tego dokonać? W produkcji możemy prowadzić małe wojska zombie, które rozwalają wszystko, co stoi na ich drodze – jeżeli zobaczą człowieka, z pewnością nie pozostawią go przy życiu. To samo tyczy się domów – jeśli którykolwiek dom w mieście jest nie-zombiaczy, zajmują się nim w ciągu kilku sekund.

Z pewnością spotkacie się w grze ze specyficznym zielonym stworem, którym możecie sterować na ulicach miasta – to jest właśnie pojazd wspomnianego doktorka, który cały czas sprawuje pieczę nad swoimi podopiecznymi.

Jeżeli chodzi o możliwości ulepszania postaci, są one ogromne. Możemy cały czas ulepszać zombiaki o nowe bronie. Co do oprawy graficznej – jest ona wyjątkowo dobra, jak na grę z tej kategorii. Nie ma się do czego przyczepić.

Podczas gry nie musicie martwić się o to, że zgubicie się gdzieś w niewiadomym miejscu – zawsze możecie skorzystać z mapy. Pamiętajcie jednak, że nie jest ona odkryta w 100%. Im dalej będziecie poruszać swoje zespoły, tym większa jej część będzie widoczna.

Pobierz Zombie Tycoon II za 28,66 zł. w Google Play.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Rewelacja!

Fani zombiaków - łączcie się! Zombie Tycoon II to fenomenalna zabawa na długie godziny. Sprawcie, aby świat umarłych przestał istnieć. Stwórzcie dzieło doskonałe doktora Brainhov'a.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close