Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #16

Studenci wszystkich polskich uczelni muszą obecnie zmagać się z Wrogiem (specjalnie przez wielkie „W”) nazywanym sesją. Domyślam się, że większość naszych Czytelników właśnie ślęczy przed książkami i czyta je bardzo skrupulatnie. Wiadomo jednak nie od dziś, że nie samą nauką człowiek żyje. Jeśli więc macie już dość zapamiętywania definicji, wzorów i praw wymyślonych przez różnych mądrych ludzi – odprężcie się, grając w gry na swoim smartfonie. A jeśli Wasz budżet jest ograniczony, na pewno skorzystacie z promocji, jakie przygotowaliśmy dla Was w kolejnym odcinku cyklu Androidwe Okazje.

Myth Defense LF

Na początek mamy coś dla fanów gier z gatunku tower defense. Myth Defense LF to gra, w której będziecie musieli robić wszystko, co w Waszej mocy, by Wasi wrogowie nie dostali się do końca określonego punktu na mapie będącej etapem rozgrywki. W tym celu przyjdzie Wam stawiać wieżyczki i innego rodzaju narzędzia obronne. W sumie tego typu elementów przygotowano dla nas ponad 30 , co jest niezłym wynikiem.

Kampania jednoosobowa składa się w Myth Defense LF z osiemnastu map. Każda z nich różni się ogólnym wyglądem, strukturą no i oczywiście przeciwnikami. Im dalszy poziom, tym trudniej wykonać określone zadanie. Na szczęście w późniejszych etapach nie ma problemu z dostępnością wysokiej klasy maszyn obronnych.

Poza dość zagmatwaną kampanią autorzy opisywanej apki przygotowali tryb szybkiej rozgrywki, który jest świetnym sposobem na spędzenie z grą kilku minut. Myślę, że nawet najbardziej wymagający gracze zadowoleni będą z oprawy audiowizualnej, jaką przygotowano w Myth Defense LF.

Zwykle gra kosztuje niecałe cztery dolary. Teraz można ją mieć za $1,99. Pobierz Myth Defense LF za $1,99 w Google Play. 

Sonic Racing Transformed

Gra wyścigowa z superszybkim, popularnym niebieskim jeżem stworzonym przez firmę SEGA. Idealna propozycja dla osób, które lubią połączenie kreskówkowej grafiki z dość zwariowaną, a jednocześnie humorystyczną, rozgrywką. Jaki jest nasz główny cel w grze? Jak to zwykle w tego typu apkach, dotrzeć do mety szybciej, niż nasi przeciwnicy.

W chwili obecnej Sonic Racing Transformed oferuje nam tylko jeden tryb gry. Przeznaczony jest on dla jednego gracza i nie wymaga połączenia z internetem. Twórcy zapowiadają jednak, że w najbliższym czasie opublikowana zostanie aktualizacja z multiplayerem. Jest to bardzo dobra wiadomość, która pozwala nam myśleć, że opisywana gra będzie wkrótce popularniejsza, niż obecnie.

Jeśli chodzi o grafikę i dźwięki towarzyszące rozgrywce, nie można mieć do nich żadnych zastrzeżeń. Już na pierwszy rzut oka widać, iż Sonic Racing Transformed to twór profesjonalistów, a nie grupy amatorów. Duża ilość kolorowych i różnorodnych tras to coś, co w tego typu grach bardzo doceniam. Jeśli macie podobnie, na pewno tą produkcją się nie zawiedziecie.

Na co dzień Sonic Racing Transformed kosztuje $4,99. Obecnie można dorwać grę za niecałe dwa dolary. To chyba bardzo dobra oferta, prawda? Pobierz Sonic Racing Transformed za$1,99 w Google Play.

Construction Simulator 2014

Kolejna gra przeznaczona dla fanów motoryzacji. Tym razem dla tych, którzy wolą dużo poważniejsze tytuły. Construction Simulator 2014 pozwala nam sprawdzić się w roli kierowcy jednej z kilkunastu maszyn do zadań specjalnych, czyli wszelkiego rodzaju koparek, dźwigów i tym podobnych, których w sumie do dyspozycji mamy w grze czternaście.

W zależności od tego, jakim pojazdem przychodzi nam kierować, musimy wykonywać zadanie, do jakiego jest on przeznaczony. Do czego służy tzw. wywrotka i innego tego typu sprzęty raczej pisać nikomu nie trzeba, tak więc nie ma się co za bardzo rozpisywać o „oczywistych oczywistościach”.

Tworząc Construction Simulator 2014, starano się jak najdokładniej odwzorować zachowanie sprzętu budowlanego oraz system, za pomocą którego się go steruje. Właśnie dlatego kierowanie pojazdem w grze nie należy do prostych czynności, a jego nauka zajmuje całkiem sporo czasu.

Audiowizualnie Construction Simulator 2014 to bardzo dobry mobilny produkt. Gra wygląda całkiem nieźle, a dźwięki stworzone na jej potrzeby sprawiają, że kierując wirtualną maszyną możemy poczuć się tak, jak kierowalibyśmy prawdziwą.

Apka kosztuje zazwyczaj $2,99. Teraz dostępna jest w Google Play za $1,99. Pobierz Construction Simulator 2014 za $1,99 w Google Play

Bridge Constructor Playground

Tym razem gra, która powinna przypaść do gustu osobom z inżynierskim umysłem. Bridge Constructor Playground pozwala nam wcielić się w postać konstruktora specjalizującego się w tworzeniu mostów. Do przejścia jest 160 poziomów, na których przychodzi nam tworzyć łączenia o konkretnej liczbie elementów. Na wszystko jest – rzecz jasna – ustalony budżet, a tego przekroczyć nie można pod żadnym pozorem .

W przeciwieństwie do innych tego typu gier, w Bridge Constructor Playground mamy do czynienia nie tylko z „suchą” rozgrywką, gdzie trzeba budować mosty, licząc na jak najlepszy rezultat punktowy. Opisywana apka oferuje nam także pomysłowy tryb kariery, w którym – jak się pewnie domyślacie – robimy wszystko, by stać się najpopularniejszym i najzdolniejszym projektantem mostów.

Grafika zastosowana w grze zrobiła na mnie dość pozytywne wrażenie. Bridge Constructor Playground od samego początku prezentuje się bardzo dobrze. Interfejs, z jakim mamy do czynienia w trakcie gry, jest przejrzysty, dzięki czemu projektowaniem może zająć się nie tylko osoba, która posiada wiedzę na jego temat.

O ile przeceniona została gra? Zwykle kosztuje $2,29. Teraz dostępna jest za połowę mniej. Pobierz Bridge Constructor Playground za $1,19 w Google Play.

MapMyFitness+ Workout Trainer

fitness

Osoby, które zimą tworzą sylwetkę na ciepłe dni w roku, zainteresuje z pewnością przecena aplikacji MapMyFitness+ Workout Trainer. Jest to znakomite narzędzie do monitorowania naszej pracy nad kondycją. Program bardzo dobrze sprawdza się także jako wirtualny trener indywidualny.

W jaki sposób działa apka? Rejestruje każdą naszą aktywność i zapisuje ją w pamięci telefonu. Możemy później monitorować nasze postępy, a także przekonać się z jaką średnią prędkością się poruszaliśmy, ile kalorii spaliliśmy oraz – rzecz jasna – gdzie dokładnie odbył się dany trening.

fitness1

Aplikacja posiada sporo zaawansowanych funkcji. Wydaje mi się jednak, że jest dobrą propozycją przede wszystkim dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą korzystać z Endomondo i jemu pokrewnych programów.

Na co dzień MapMyFitness+ Workout Trainer kosztuje niecałe dwa dolary. Obecnie apka jest przeceniona o 50 procent. Pobierz MapMyFitness+ Workout Trainer za $0,99 w Google Play

Na dzisiaj to już – niestety – wszystko. Jak zwykle, mamy nadzieję, że nasze wyprzedażowe propozycje przypadły Wam do gustu i chętnie z nich skorzystaliście. W razie jakichkolwiek wątpliwości, sugestii czy pytań – piszcie śmiało. Komentarze są do Waszej dyspozycji :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button