Zombie Taxi – miasto opanował wirus zwany … zombie!

A może by tak wsiąść do żółtej taksówki i porozwalać zombiaki, które kłębią się na ulicach zainfekowanego wirusem miasta? Nie bądźcie zbyt pewni w kontaktach z tymi umarlakami – to, że siedzicie w aucie wcale nie znaczy, że nie mogą Was dopaść. W Zombie Taxi musicie wykazać się swoimi zdolnościami jazdy, oraz sumieniem, które jest odporne na zabijanie i tak już martwych zombie.

Zombie Taxi to nie tylko szansa na przejechanie się ciekawymi autami po mrocznych ulicach miasta. To także okazja na wcielenie się w postać zabójcy i detektywa w jednym. Podczas jazdy będziecie zbierać różnego rodzaju przedmioty, które następnie umożliwią Wam rozszyfrowanie zagadki…

Zasiadając za kierownicą musicie wiedzieć, że sterowanie wcale nie jest takie proste. Dysponujecie gazem, hamulcem, oraz przyciskiem, który umożliwia strzał. Jeżeli nie zakupicie auta z takim bajerem, będziecie musieli zabijać, wjeżdżając na poszczególne postaci. Poruszacie urządzeniem w celu zmiany kierunku jazdy. Musicie dać sobie kilka dobrych minut na przywyknięcie.

Kiedy już opanujecie tą sztukę, będziecie skazani na samotną jazdę po mieście. Co pewien czas (zależnie od miejsca, w które się udacie), będziecie spotykać grupki zombiaków. Nie pozwólcie na to, aby podeszły za blisko samochody. Wjeżdżajcie w nie z pełną prędkością i nie zatrzymujcie się.

Gra charakteryzuje się bardzo dobrą grafiką i świetną grywalnością. Możecie mi zaufać, że Zombie Taxi wciąga. Jeżeli lubicie samą tematykę zombie, powinniście być zachwyceni.

Pobierz Zombie Taxi za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button