Zombie Run HD – dobra podróba Temple Run

Nie znam osoby, która nie znałaby gry Temple Run. Runner o którym mowa, jest kopiowany przez dziesiątki wydawców. Z jakiego powodu? Prawdopodobnie z takie, że potrafi wciągnąć na długie godziny. W Zombie Run HD będziecie mieć okazję na wcielenie się w postać zombiaka, który pędzi sobie przez niczym nie różniącą się okolice od Temple Run.

Jedyną różnicą jest sama postać, oraz przedmioty, które zbieramy podczas biegu. Przyjdzie nam kolekcjonować zielone eliksiry, pożerać skaczące nad taflę wody rybki itp. Podobieństwa można się również doszukać w przeszkadzajkach: wystające konary drzew, konstrukcje, pod którymi należy się prześliznąć, wyrwy w pomoście, oraz wiele innych.

Standardowo – sterowanie odbywa się za pomocą dotykania ekranu, w celu wykonania wślizgu, oraz zmiany kierunku biegu. Aby przesunąć się w prawo, lub w lewo podczas biegu, wystarczy poruszyć ekranem. Zasadniczo do sterowania nie mogę się doczepić, gdyż wszystko chodzi jak najbardziej sprawnie.

Podczas gry zbieramy eliksiry, które w pewnej ilości umożliwiają uruchomienie power-upa. Nie ma co się rozpisywać na ten temat. Wszystko jest takie, jak w Temple Run. Mamy również do wykonania questy, dzięki którym osiągamy dodatkowe punkty. Przykładowym zadaniem jest przebiegnięcie 10000 metrów bez żadnego błędu, bądź zebranie określonej ilości eliksirów.

W sklepie dla gracza można ulepszać możliwości postaci. Istnieje szansa na zakupienie specjalnego magnesu, który sprawi, że fanty będą lgnęły do nas, niczym muchy do lepu. Jeżeli graliście kiedykolwiek w podobne runnery, z pewnością będziecie zadowoleni. Prawdopodobnie większość opcji będzie Wam znana, jednak zawsze miło jest zobaczyć coś nowego.

Mimo tego, że produkcja studia RetroStyle Games jest ewidentną kopią Temple Run, polecam pobranie aplikacji i wypróbowanie jej. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych podróbek wspomnianej gry. Pod względem graficznym jest porównywalną z poprzedniczką, dźwiękowo również nie rozczarowuje. Polecam :)

icon
Zombie Run HDPavel KonstantinovGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button