Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #23

Witajcie! Przed Wami pierwszy tej wiosny, a w sumie już dwudziesty trzeci, odcinek Androidowych Okazji. Jak co tydzień, przygotowaliśmy dla Was zestawienie fajnych promocji gier i programów mobilnych, które obecnie dostępne są dla wszystkich użytkowników sklepu Google Play. Jeżeli macie nieco wolnych środków, na pewno warto w tym tygodniu wybrać się na wirtualne zakupy. Producenci apek zdecydowali się bowiem na wyjątkowe promocje, z których większość warta jest czegoś więcej, niż tylko krótkiej wzmianki . Gotowi na porcję świeżych ofert cenowych? Jeżeli tak, czas najwyższy zaczynać, abyśmy nie zostali posądzeni o sztuczne przeciąganie sprawy.

Go Launcher Prime

Jeśli lubicie często zmieniać wygląd wewnętrzny Wasze smartfona, z pewnością o tej aplikacji nie będziecie musieli w ogóle czytać. Go Launcher to obecnie chyba najpopularniejsze narzędzie do wprowadzania zmian wizualnych na Androidzie. Możemy dzięki niemu nie tylko zmieniać style czcionek, ikonek czy paska powiadomień, lecz także przypisywać gestom konkretne działania oraz dostosowywać system i wszystkie jego elementy do naszych potrzeb.

Go Launcher Prime to swego rodzaju wersja premium dla standardowej „podstawki”. Co takie nam daje? Przede wszystkim usuwa wszelkie reklamy, nękające użytkowników programu, a także dodaje nowe gesty oraz kilka efektów przejść, dzięki którym jeszcze bardziej możemy wyróżnić swoje urządzenie od innych.

prime

Cena po przecenie wynosi niecałe cztery dolary. Biorąc pod uwagę, że na co dzień Go Launcher Prime kosztuje dwa dolary więcej, promocję bez wątpienia nazwać można okazją. Szczególnie, że apka jest naprawdę dobrej jakości i spełnia swoje zadanie w stu procentach. Pobierz Go Launcher Prime za $3,99 w Google Play

Paper Artist

Kolejna propozycja dla fanów upiększania. Tym razem jednak związana ze zdjęciami, a nie systemem operacyjnym. Paper Artist pozwala nam dodawać bardzo ciekawe efekty do zrobionych przez nas fotografii. W przeciwieństwie do innych tego typu apek, tutaj mamy okazję przede wszystkim skorzystać z efektów artystycznych, które do gustu powinny przypaść przede wszystkim osobom o zamiłowaniu do rysowania czy malowania farbami.

Paper Artist oferuje nam blisko 30 sposobów na modyfikację obrazka. Znajdzie się tutaj zarówno coś dla fanów kreskówkowego stylu, jak i tych, co preferują nieco prostsze rozwiązania, na przykład, zmieniające nasze zdjęcie w portret wyglądający jak narysowany prawdziwym, szarym ołówkiem.

Obsługa programu nikomu nie powinna sprawić większych problemów. Jeżeli nawet nie jesteście zbytnio obyci z terminologią fotograficzną, bez problemu odnajdziecie się w opisywanym narzędziu. Dostępne w nim narzędzia prezentowane są w formie graficznej, a nie tekstowej, co nie zmusza nas nawet do męczenia się z interfejsem w języku angielskim.

Paper Artist kosztuje zazwyczaj trzy dolary. Obecnie apkę pobrać można za zaledwie dziewięćdziesiąt dziewięć centów. Warto skorzystać z tej oferty? Jak najbardziej! Pobierz Paper Artist za $0,99 w Google Play

Osmos HD 

W szkole biologia raczej za bardzo mnie nie interesowała. Dzięki tej grze zacząłem jednak patrzeć na nią z zupełnie innej perspektywy. W Osmos HD przychodzi nam wcielić się w postać galaretowanego mikroorganizmu, który stara się przetrwać w okrutnym świecie swoich malusieńkich kolegów po fachu.

Rozgrywka w grze polega na przemieszczaniu naszego głównego bohatera w taki sposób, by mógł zjadać inne organizmy. W trakcie przygody w biologicznym świecie musimy zwracać uwagę nie tylko na potencjalny posiłek, lecz także uważać na czyhające na nas przeszkody. Niektóre z nich powodują, że nasz mikroskopijny przyjaciel rozdziela się na kilka części, przez co zmuszeni jesteśmy do ponownego odbudowywania jego struktury.

Autorzy produkcji przygotowali dla nas tryb dla jednego gracza oraz Multiplayer. Ten pierwszy oferuje nam ponad 70 leveli o zróżnicowanym poziomie trudności. Jeżeli więc rozgrywka przypadnie Wam do gustu, na pewno zaczniecie narzekać na brak czasu pozwalającego na przejście całej gry od początku do końca.

Osmos HD wyróżnia się na tle swojej konkurencji nie tylko oryginalną fabułą, lecz także oprawą audiowizualną. Co widać na screenach, apka bardzo dobrze prezentuje się wizualnie – przedstawiony w niej świat mikroorganizmów jest kolorowy i przyciąga wzrok niemalże na każdym kroku. Nie najgorzej jest też z dźwiękami, bo choć są dosyć monotonne, dodają grze dodatkowych atutów.

Gra kosztuje na co dzień prawie trzy dolary. Tylko teraz pobrać można ją za 1/3 tej ceny. Nic tylko korzystać, póki jeszcze można!  Pobierz Osmos HD za $0,99 w Google Play

Field Recorder 

Jeżeli należycie do osób, które narzekają na jakość nagrań z domyślnego androidowego dyktafonu, na pewno program ten przypadnie Wam do gustu. Czym jest Field Recorder? Najprościej rzecz ujmując, jest narzędziem, które zamienia naszego smartfona w średnio-zaawansowany rejestrator dźwięku.

Apka daje nam spore pole do popisu. Pozwala nam nie tylko nagrywać wypowiedzi różnych osób, lecz także świetnie sprawdza się w sytuacjach, gdy mamy ochotę nagrać odgłosy otaczającej nas przyrody, miejski harmider czy huk samolotu, który właśnie znajduje się nad naszą głową.

Field Recorder posiada wbudowane narzędzie do publikowania bądź wysyłania stworzonych przez nas nagrań. Dzięki temu nie musimy przeszukiwać smartfonu, by wysłać przeprowadzony wywiad do redakcji czy po prostu zamieścić w e-mailu głosowe pozdrowienia dla naszych znajomych czy rodziców.

Field Recorder to dość drogi program. W chwili obecnej dostępny jest w Google Play za $3,99. To i tak niewiele, biorąc pod uwagę, że jeszcze wczoraj kosztował prawie sześć dolarówPobierz Field Recorder za $3,99 w Google Play

OLO

Ciekawa gra, która mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo prosta, wymaga od nas strategicznego myślenia i sporego doświadczenia w podobnych produkcjach. W OLO rozgrywa toczy się na dwukolorowej planszy, gdzie znajdują się równie barwne kulki. Naszym zadaniem jest robić wszystko, by na naszej połówce znajdowały się okręgi w odpowiednim kolorze. Możemy również – rzecz jasna – przeszkadzać naszemu przeciwnikowi poprzez strącanie niepożądanych dla nas elementów.

OLO oferuje nam trzy typy gry. Możemy zdecydować się na dwu- albo czteroosobową rozgrywkę na jednym urządzeniu albo też wybrać pojedynek internetowy z losowo wybranym dla nas przeciwnikiem. Oczywiście, tylko do tego ostatniego trybu wymagane jest stałe połączenie z siecią.

olo

Apka potrafi przypaść do gustu nie tylko i wyłącznie ze względu na pomysłową rozgrywkę. OLO charakteryzuje się znakomitą oprawą graficzną, w której nie sposób nie zakochać się od pierwszego wejrzenia. Na screenach widać wszystko najlepiej. Jeżeli lubicie barwne rozwiązania, na pewno narzekać nie będziecie.

Produkcja kosztuje na co dzień dolara i dziewięćdziesiąt dziewięć centów. Tylko do końca dzisiejszego dnia można ją dorwać za połowę mniej. Naprawdę warto – możecie dzięki tej apce uratować wiele całkowicie nieudanych domówek bądź kameralnych spotkać ze znajomymi. Pobierz OLO za $0,99 w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button