You vs. Cat – zagraj przeciwko swojemu kotu

Gry, które pozwalają nam rywalizować ze znajomymi za pomocą jednego urządzenia, nie są już żadną nowością na rynku produkcji mobilnych. Teraz do akcji wkraczają za to aplikacje stworzone specjalnie dla ludzi i ich…kotów.  Jakiś czas temu pojawiła się w AppStore gra „Friskies: You vs. Cat”, która jest pierwszą produkcją na iPada pozwalającą na rywalizację człowieka ze zwierzęciem.

Nie wiem, jaką Wy macie opinię na ten temat, lecz gdy ja pierwszy raz przeczytałem informację o tym, że mogę wraz ze swoim kotem pograć sobie na iPadzie w grę zamiast rzucać mu jedną z jego ulubionych zabawek, byłem nieco zaskoczony i zapytałem sam siebie „Czego to ludzie nie wymyślą?”.

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że niemożliwe jest gra w tryb Multiplayer za pomocą telefonów komórkowych. Teraz gry oferujące wieloosobową rozrywkę są już na porządku dziennym i chyba właśnie dlatego postanowiono wymyślić coś, czego jeszcze nie było.

Zasady gry „Friskies: You vs. Cat” są dość proste i nieskomplikowane (nie można przecież wymagać od naszego czteronożnego pupila, by w kilka sekund zorientował się o co chodzi w aplikacji uruchomionej na iPadzie jego właściciela).

Zadaniem człowieka umieszczanie na polu gry różnego rodzaju smakołyków. Kot natomiast owy pokarm musi zebrać zanim dojdzie on do końca ekranu. Jeśli naszemu pupilowi uda się wykonać zadanie, zdobędzie 10 punktów. Gdy natomiast tym razem mu się nie powiedzie, pakiet punktów wyląduje na naszym koncie. I tak aż do 50 oczek.

Niestety, w chwili obecnej produkcja „Friskies: You vs. Cat” dostępna jest jedynie w amerykańskim AppStore. Jeśli więc chcecie zafundować swojemu kotu niecodzienną rozrywkę, musicie najpierw założyć sobie konto w zagranicznym sklepie internetowym od Apple.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button