Worm vs Birds – ptaki kontra świ… robaki!

Jak sądzicie? Co możecie znaleźć w sklepie dla gracza w Worm vs Birds? Oczywiście bronie – i nic poza tym! Znana wszystkim produkcja Worms doczekała się wersji z ptakami. Jak poradzą sobie skrzydlate zwierzęta z wrednymi glizdami? Z pewnością … wybuchowo!

Gracze do dyspozycji mają dwa tryby gry, z czego drugi jest na starcie zablokowany i można go aktywować dopiero po zebraniu 4000 monet. Story Mode to klasyczna rozgrywka dla fanów nauki krok po kroku. NightMare to coś dla hardcorów, którym nie wystarczają zwykłe zabawy w trybie klasycznym.

Podstawowy tryb Story Mode składa się z 4 epizodów. Każdy z nich natomiast z 15 leveli. Za każdy poziom można uzyskać maksymalnie trzy gwiazdki. Oczywiście by odblokować wybrany epizod, należy najpierw zarobić trochę pieniędzy – 4000 to taki standard, który powinniśmy sobie przygotować na zapas.

Naszym celem w każdym z leveli jest pokonanie ptaków. Za pomocą gestów wybieramy odpowiednią trajektorię lotu kuli wystrzeliwanej z armaty. Jeżeli uda nam się pokonać wszystkich wrogów w jednym ,,rzucie”, otrzymujemy dodatkowe, bonusowe punkty.

Kula odbija się od wszelkich możliwych ścian, włączając w to górę, dół, oraz boki ekranu. Jest to spore ułatwienie. Zależnie od broni jaką posiadamy, jesteśmy w stanie pokonać jednego, bądź kilku wrogów. Co prawda ze zwykłą kulą można zrobić różne rzeczy, jednak z rozpadająca się na trzy części amunicją – zdecydowanie więcej.

Grę polecam każdemu. Jest wesoło, kolorowo i wkręcająco!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button