Escape Fast! – ucieczka z więzienia bywa… skomplikowana

Escape Fast! to płatna gra zręcznościowa, która ,,zwraca” się w naturze w ciągu kilku minut gry. Jest zdecydowanie lepsza od paczki czipsów, czy czekolady, a kosztuje dokładnie tyle samo (poza opcją na Androida, która jest darmowa). Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji o niej słyszeć, czytajcie dalej, a na bank (w tym przypadku dosłownie i w przenośni) się w niej zakochacie.

aq

Sprawa ma się następująco: wcielamy się w rolę złodziejaszka, który chwilę po obrabowaniu banku, wskoczył do kradzionego auta i uciekł zanim ktokolwiek zdążył go złapać. Sielanka nie trwała jednak długo i obecnie musi zwiewać ile sił w… kołach. My musimy mu w tym pomóc!

Sterowanie to jedna z podstawowych czynności, jakie trzeba opanować. Gałka na środku dolnej części ekranu jest niezwykle czuła i często niekoniecznie działa tak, jak byśmy chcieli. Wiąże się to z różnorodnym położeniem naszego bohatera względem jezdni.

cc

Jeżeli uda nam się zapanować nad ,,kierownicą”, zauważymy kolejny problem, a mianowicie ubywające paliwo. Jeśli nie zgarniemy z planszy dostatecznej jego ilości, czeka nas porażka.

Policja to kolejna bardzo ważna rzecz. Nie możemy dać się złapać, więc za wszelką cenę unikamy bliskich spotkań z radiowozami. Identycznie zachowujemy się podczas wzmożonego ruchu na drodze – omijamy jakby nic nigdy się nie stało.

W trakcie zabawy zbieramy złote monety. Przychodzi nam również omijać wiele przeszkód drogowych porozstawianych po wszystkich stronach trasy. Dysponujemy trzema życiami – jedno uderzenie to odebranie nam jednego serduszka. Jeżeli stracimy wszystkie 3, klęska.

aaaaaaaa

Do pokonania jest wiele ciekawych leveli, których poziom trudności cyklicznie się podnosi. Każdy powinien mieć tego rodzaju produkcję na swoim urządzeniu. Studio Roshka oferuję apkę na wszystkie trzy platformy, więc każdy może cieszyć się z posiadania Escape Fast!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), w Google Play, bądź Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button