The Witcher Battle Arena – tak bardzo Wiedźmin!

Zacznę od tego, że niewiele wiem na temat Wiedźmina. Jedyne czego zdołałam się dowiedzieć, to fakt, że jego 3 część wychodzi za kilka tygodni i wierni fani powoli już odkładają pieniądze na przedpremierowe zakupy. Z jednej strony to dobrze, bo będę obiektywna, z drugiej natomiast źle, bo prawdopodobnie nie wspomnę o kilku ważnych szczegółach. Postaram się jednak ze wszystkich sił zawrzeć w recenzji istotne informacje :) Nie trzymając Was dłużej w niepewności  przedstawiam nowość, jaka pojawiła się w AppStore i Google Play w dniu dzisiejszym. Jest to… The Witcher Battle Arena!

Rzecz pierwsza – na chwilę obecną, czyli około godziny 20, 22 stycznia 2015 roku serwery są tak zapchane, że na żadnym z posiadanych urządzeń nie można pobrać koniecznej, wstępnej aktualizacji. Na całe szczęście, wcześniej na urządzenie z Androidem pobrałam gierkę i mogę opowiedzieć Wam o moich doświadczeniach.

Przede wszystkim gra dostępna jest w języku polskim, co jest wielkim plusem. Samouczek natomiast jest w języku angielskim, co wzbudza mieszane odczucia pomieszania z poplątaniem. Na szczęście wszystko ratuje fantastyczna grafika i cała masa przyjaznych graczowi opcji.

Jak sama nazwa aplikacji wskazuje, akcja gry będzie odbywać na zasadzie walki na arenie. Do dyspozycji mamy trzech bohaterów (w takich zestawieniach właśnie walczymy). Areny nie są obszerne – więcej jest na nich płaskich ,,polanek”, niż spodziewanych budynków chronionych z każdej strony.

W grze naszym celem jest osłabianie baz przeciwnika przez zmniejszanie ilości punktów ze strony przeciwnej i wzmacnianie własnego zapasu. Otrzymujemy możliwość brania udziału w trzech trybach rozgrywki z treningiem włącznie. Bohaterów do wykupienia mamy 9. Co prawda możemy z nich korzystać, lecz w pełni ich ,,zgarniamy” dopiero w momencie zakupu w systemie mikropłatności. Nie ma co – czasem za dobrą zabawę trzeba trochę zapłacić :)

Starcia pomiędzy dwoma zespołami nie trwają długo, jednak są bardzo dynamiczne i wręcz dramatyczne. Jesteśmy umieszczeni na dość małym skrawku ziemi, przez co w każdej chwili mamy coś do zrobienia. To wszystko składa się na fakt, że podczas gry nie ma czasu na nudę. Jeżeli jeszcze nie posiadacie produkcji studia CD Projekt RED, szybko nadróbcie zaległości :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button