Rozliczanie wydatków dla iOS

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała aplikacje, które będą wsparciem przy rozliczaniu wspólnych wydatków dla użytkowników systemu iOSPlates by Splitwise i Splittr HD. Ponadto poznamy program, po który chętnie sięgniemy o świcie – „Morning Kit” oraz aplikację dzięki, której poprawimy koncentrację„Forest: Stay focused”.

„Morning Kit” to aplikacja, która zdaniem jej autorów, łączy w sobie funkcje znane z innych aplikacji, z których korzystamy niedługo po obudzeniu. Zaraz po otwarciu programu zobaczymy cztery okienka, w których znajdziemy prognozę pogody odpowiadającą naszej aktualnej lokalizacji, datownik, listę zaplanowanych na dzisiaj rzeczy oraz zdjęcie pochodzące z serwisu Flickr. Dodatkowo w ustawieniach aplikacji możemy podmienić wyświetlane przez nie informacje na inne np. na wiadomości, konwerter walut, czy cytaty.

20150113-oa-odc-118.Still004

„Forest: Stay focused” – po uruchomieniu aplikacji autorzy informują nas o zasadach jej działania poprzez samouczek. Dzięki temu wiemy, że oddano w nasze ręce poletko wirtualnej ziemi. W momencie kiedy chcemy się zająć obowiązkami, naciskamy przycisk odpowiadający za zasianie ziarna. Jeżeli przez pół godziny będziemy w stanie nie wychodzić z aplikacji do innych programów, wyhodujemy rosłe zielone drzewo. Nasze drzewka wspólnie tworzą las, ich licznik świadczy o tym ile czasu udało się nam spędzić be zerkania na smartfon.

20150113-oa-odc-118.Still011

W pojedynku spotkają się aplikacja pozwalające rozwiązać problem z podziałem rachunku w restauracji. Szczególnie jeśli część potraw zamawiamy indywidualnie, a inne, jak np. przystawki czy duże dzbanki z napojami, wspólnie. Jakiś czas temu testowałam programy pozwalające nam rozwiązać ten problem dla systemu Android, dzisiaj porównamy takie apki dla urządzeń z iOS.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button