Weź strzelbę w dłoń i rusz na polowanie

Wild Hunt to zaawansowany symulator polowań, dostępny na urządzenia z Androidem, jak i iOS-em. Oferowana przez Ten Square Games, produkcja, gwarantuje naprawdę przednią zabawę na różnorodnych terenach łowieckich. 

Wild Hunt sprawdzi się w rękach osób, które czerpią przyjemność z symulatorów i – dodatkowo – nie mają oporów przed strzelaniem do wirtualnych zwierząt. W opisywanej aplikacji, nie brakuje bowiem przemocy i rozlewu krwi.

Główne menu Wild Hunt składa się z obszernej mapy z odblokowanymi (bądź nie), terenami łowieckimi. Wśród nich znajdują się takie regiony, jak: Alaska, Syberia, Step Australijski, Europa, Niemcy, Rosja, oraz wiele więcej. Do zablokowanych dotąd miejscówek można dotrzeć na dwa sposoby – osiągając odpowiedni poziom licencji łowieckiej, bądź płacąc odpowiednią ilość zielonych banknotów.

W dostępnych lokalizacjach do dyspozycji są trzy tryby zabawy. Pierwszy obejmuje zlecenia, czyli odgórnie wyznaczone zadania, za wypełnienie których gracz otrzymuje wartościowe nagrody. Drugi to popłoch, czyli polowanie na przeganianą zwierzynę, która biednie stadem zgodnie z kierunkiem nagonki. Swobodne polowanie to trzecia zabawa, która najlepiej przypadnie do gustu tym graczom, którzy nie lubią poganiania.

Poza klasycznymi trybami rozgrywki singleplayer, w Wild Hunt spotkamy ,,pojedynek” w ramach którego rywalizujemy z innymi graczami online. Przed uruchomieniem wyzwania, gracz personalizuje posiadaną broń, oraz kupuje (bądź nie) dowolne wabiki.

W grze nie brakuje swobodnego zarządzania amunicją. Sklep dla gracza jest pełen ulepszeń, wypasionych broni, dodatków, oraz skrzyń z wartościowymi nagrodami.

Zarabianie w Wild Hunt jest stosunkowo proste. Chcąc poruszać się jedynie w ramach darmowej wersji, w ciągu kilkunastu pierwszych minut, można naprawdę dużo osiągnąć. Płacenie realnymi pieniędzmi przyda się jedynie tym, który nie dają sobie rady ze swoją niecierpliwością.

Wygląd aplikacji zachwyca. Grafika 3d to coś, co autorom Wild Hunt wyszło naprawdę dobrze. Dopracowane szczegóły, wyrafinowane lokacje i realistycznie wyglądające zwierzęta zapewniają zrażenia rodem z prawdziwych polowań.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button