Słoma z butów Ci wystaje, farmerze!

Jeżeli zależy Wam na grze, w której będziecie mogli spędzić czas na aktywnym korzystaniu z jednego kciuka, bawiąc się przy tym naprawdę doskonale, spokojnie możecie dać szansę Bouncy Hero.

Produkcja oferuje zabawę w trybie endless. Farmerem śmigającym po farmie jest kwadratowa postać, która dzięki zbierany power-upom, jest w stanie zmieniać się w zadziwiający sposób. Zwiększanie gabarytów, prędkość światła, czy przyciąganie to tylko niektóre z ,,bajerów”, jakie udostępniają graczom autorzy.

Poprzez trzymanie palca na ekranie, utrzymujemy farmera na ziemi. W momencie odłączenia opuszka od wyświetlacza, minecraftowy ludzik podbija się do skoku i przez moment unosi się w powietrzu. Chcąc natychmiastowo sprowadzić go na ziemię, bez konieczności oczekiwania aż zrobi to sam, musimy znowu dotknąć ekranu. Taki sposób sterowania wydaje się nie sprawiać trudności, co? Nic bardziej mylnego.

Żeby dobrze radzić sobie w grze, należy sprytnie majstrować palcami. Na trasie znajdują się różnego rodzaju przeszkody, które już przy pierwszym bliskim spotkaniu wykluczają nas z biegu. Chcąc je ominąć, należy się przesunąć, bądź po prostu wykonać skok. To jednak sprawia sporo problemów, szczególnie jeżeli nasza koordynacja ruchowa nie jest na najwyższym poziomie.

Na planszy zbieramy zwierzaki (dzięki którym później możemy odblokować kolejny świat), a także pieniądze, które dają szansę na zakupy w sklepie dla gracza, oraz umożliwiają wznowienie rozgrywki po porażce.

Jeżeli uważacie, że panujecie nad swoimi palcami, sprawdźcie się w Bouncy Hero :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button